Судове рішення #552608
справа № 2-832 2007 року

справа № 2-832 2007 року

РІШЕННЯ   ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

24 січня 2007 року                            Оболонський районний суд м. Києва в складі:

головуючого судці                                                                - Шевчука А.В.,

при секретарі                                                                        - Неголюк Н.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,

встановив:

У грудні 2006 року позивач звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу. В обґрунтування своїх вимог посилалася нате, що 21.08.1999 року між нею та відповідачем зареєстровано шлюб у відділі реєстрації актів громадянського стану Печерського району м. Києва, про що зроблено актовий запис № НОМЕР_1. Від цього шлюбу вони мають сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження. Сімейне життя у ОСОБА_1 із відповідачем не склалося через різні характери та погляди на сімейне життя. Через вказані обставини подружні стосунки з відповідачем припинені з лютого 2004 року, збереження сім'ї і спільне життя з ОСОБА_2 вважає неможливим.

В судовому засіданні позивач вказані позовні вимоги підтримала в повному обсязі.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав, проти розірвання шлюбу не заперечував.

В порядку ст. 174 ч.4 ЦПК України, у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд встановив наступне.

Відповідно до ст. 112 Сімейного кодексу України суд з'ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини, дитини інваліда та інші обставини життя подружжя. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Як встановлено в судовому засіданні, шлюб між сторонами зареєстровано 21.08.1999 року у відділі реєстрації актів громадянського стану Печерського району м. Києва, про що зроблено актовий запис № НОМЕР_1. Від цього шлюбу вони мають сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження. Сімейне життя у сторін не склалося через різні характери та погляди на сімейне життя. Подружні стосунки з відповідачем припинені з лютого 2004 року, збереження сім'ї і спільне життя з ОСОБА_2 вважає неможливим.

З пояснень позивача та відповідача вбачається, що сторони не проживають однією сім'єю та не ведуть спільного господарства, їхня сім'я розпалася, примирення між сторонами та збереження сім'ї не можливе, що підтвердила як позивач так і відповідач.

Таким чином, суд дійшов висновку, що подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу є неможливим та суперечить інтересам сторін.

На підставі ст. ст. 105. 110, 112 Сімейного кодексу України, керуючись ст. ст. 174, 213,214,215,224 ЦПК України,

 

вирішив: 

Шлюб між ОСОБА_1та ОСОБА_2зареєстрований 21.08.1999 року у відділі реєстрації актів громадянського стану Печерського району м. Києва, актовий запис № НОМЕР_1 - розірвати.

При реєстрації розірвання шлюбу в органах реєстрації актів цивільного стану стягнути з до ОСОБА_2державне мито у розмірі 17 (сімнадцять) гривень, позивачку від сплати державного мита звільнити.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано до апеляційного суду м. Києва через Оболонський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в двадцятиденний строк, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація