Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #55647213

Справа №456/69/16-а

Провадження № 2-а/456/30/2016


УХВАЛА

про повернення позовної заяви

"07" березня 2016 р. Суддя Стрийського міськрайонного суду Львівської області Пак В. М. розглянув позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України про визнання права вважати, що 15.07.2015 року є днем звернення за призначеням пенсії та зобов’язання призначити пільгову пенсію -

Встановив:

12 січня 2016 року в суд поступила позовна заява ОСОБА_1 яка не відповідала вимогам ст. 105-106 КАС України.

Ухвалою від 15 січня 2016 року заявнику надавався термін для виправлення недоліків протягом п’яти днів з часу отримання даної ухвали, але не довше 07.03.2016 року, а саме:

1.позивач вказав своє прізвище без дати народження та ідентифікаційного номера, копії паспорта громадянина України не долучив, що позбавляє можливість суду відкрити провадження у справі та призначити її до слухання.

2.для захисту порушеного права позивач повинен вказати, які саме права його порушені, долучити докази та підставність своїх вимог у письмовому вигляді для справедливого та об’єктивного вирішення даного спору (ст. 2 КАСУ).

3.також позивачу необхідно належно завірити всі докази до позову або надати їх оригінали

4.долучити інші необхідні докази для можливого вирішення даного спору в межах строків передбачених законом.

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя після одержання позовної заяви з’ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленими ст. 106 КАС України.

Згідно долученого до справи листа за вих. № 456/69/160/1702 від 24.02.2016 року заявнику направлено копію ухвали для виконання а.с.13 та згідно з долученим до справи рекомендованого листа з повідомленням про вручення ОСОБА_1 отримав копію даної ухвали 02.03.2016 року. а.с. 14.

Оскільки недоліки не виправлено з часу отримання копії ухвали та до 07.03.2016 р., що позбавляє право суду відкрити провадження у справі, тому заяву слід вважати неподаною.

Керуючись ст. 108 КАС України, суддя –

Ухвалив:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України про визнання права вважати, що 15.07.2015 року є днем звернення за призначеням пенсії та зобов’язання призначити пільгову пенсію вважати неподаною та повернути позивачу.

Ухвалу можна оскаржити до Львівського Апеляційного адміністративного суду протягом 5-ти днів з дня отримання.


Суддя ОСОБА_2




  • Номер: 2-а/456/68/2018
  • Опис: за Вашим позовом до ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області про визнання дій протиправними та зобовязання вчинити певні дії ї
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 456/69/16-а
  • Суд: Стрийський міськрайонний суд Львівської області
  • Суддя: Пак В.М.
  • Результати справи: залишено без змін
  • Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.02.2018
  • Дата етапу: 28.11.2018
  • Номер: К/9901/49/19
  • Опис: визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити дії
  • Тип справи: Касаційна скарга
  • Номер справи: 456/69/16-а
  • Суд: Касаційний адміністративний суд
  • Суддя: Пак В.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 02.01.2019
  • Дата етапу: 18.01.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація