ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"11" липня 2006 р. | 10:50 | Справа № 1/349/06 |
м. Миколаїв
За позовом: Вознесенський міжрайонний прокурор Миколаївської області /56500, м. Вознесенськ, вул. Урсулова,2/ в інтересах держави в особі Вознесенської об”єднаної державної податкової інспекції Миколаївської області. /56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, пр. Братів Іпатових,6/ До відповідача: Приватне підприємство “Агроном - 2005” /56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. 40 років Визволення, 13/ Про: стягнення 3491,93 грн. |
Суддя Васильєва Л.І.
Секретар судового засідання Дьяченко Т.В.
Представники:
Від позивача | Короташ А.Р., довіреність від 07.06.2006р. |
Від відповідача | Представник не з’явився. |
В засіданні бере участь прокурор | Біоносенко В.В. |
Суть спору: стягнення за рахунок активів відповідача податкового боргу у сумі 3491,93 грн.
У відповідності з ч.5 статті 107 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала господарського суду від 13.06.2006р. направлена рекомендованою кореспонденцією на адресу відповідача /56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. 40 років Визволення, 13/ та отримана відповідачем про що свідчить поштове повідомлення про вручення поштового відправлення (а.с.12), тобто відповідач вважається належним чином повідомлений про час і місце розгляду справи.
Відповідач правом, передбаченим ст.49 Кодексу адміністративного судочинства України, щодо надання письмових заперечень проти позову та доказів, що підтверджують заперечення проти позову не скористався.
Розглянувши надані докази, - суд
в с т а н о в и в:
Відповідач є суб’єктом підприємницької діяльності, знаходиться на податковому обліку у позивача і у відповідності зі статтею 9 Закону України «Про систему оподаткування»зобов’язаний своєчасно і в повному обсязі сплачувати податки і збори. Відповідач має узгоджену суму податкового зобов’язання по орендній платі за землю у розмірі 3491,93 грн. про що свідчить податковий розрахунок земельного податку (а.с.11), направлення відповідачу: І і ІІ податкових вимог (а.с.8-9) які у встановленому порядку не оскаржені відповідачем.
Узгоджена сума боргу у розмірі 3491,93 грн. на час розгляду справи відповідачем не погашена.
Згідно п.5.4.1 ст.5 Закону України "Про порядок погашення податкових зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" узгоджена сума податкового зобов'язання не сплачена платником податків у строки, визначені цією статтею, визнається сумою податкового боргу платника податків і на підставі п.3.1.1 ст.3 вказаного закону активи платника податків примусово стягуються в рахунок погашення його податкового боргу за рішенням суду.
За таких обставин позовні вимоги підлягають задоволенню.
Керуючись ст.ст. 87, 162-163, 167, 254, 258 Кодексу адміністративного судочинства України, - суд
П О С Т А Н О В И В :
Позов задовольнити.
Стягнути за рахунок активів з Приватного підприємства “Агроном - 2005”
/56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. 40 років Визволення, 13/ на користь Вознесенської об”єднаної державної податкової інспекції Миколаївської області /56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, пр. Братів Іпатових,6/ 3491,93 грн. податкового боргу.
Постанова у відповідності зі ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано.
Сторони, які беруть участь у справі, мають право оскаржити в апеляційному порядку постанову повністю або частково у порядку і строки встановлені ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Виконавчий лист у відповідності зі ст.258 Кодексу адміністративного судочинства України видається за заявою позивача після набрання законної сили рішенням господарського суду.
Суддя | Л.I.Васильєва |