Судове рішення #5599925
КОПІЯ

                                        КОПІЯ

 

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ  ОКРУЖНИЙ  АДМІНІСТРАТИВНИЙ  СУД         

категорія статобліку-6.6.2                                 справа № 2-а-14035 /08/0470

 

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

 

23 січня 2009 року                                            м. Дніпропетровськ

 

Дніпропетровський окружний адміністративний суд  у складі

Головуючого  судді - Єфанової  О.В.,

при секретарі    Чупіної О.В.

за участю:   

позивача -  не з'явився подав заяву про розгляд справи без його участі

відповідача - не з'явився

 

розглянувши   у відкритому судовому засіданні у м. Дніпропетровську

адміністративну справу за адміністративним позовом   Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська

до Товариства з обмеженою відповідальністю «Валтек»

про  припинення юридичної особи, -

 

в с т а н о в и в:

   

Державна податкова інспекція у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська звернулася з адміністративним позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Валтек» з позовними вимогами про припинення юридичної особи Товариства з обмеженою відповідальністю «Валтек».

В обґрунтування позову позивач зазначив, що частиною 2 статті 38 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» встановлено, що підставами для постановляння судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством юридичної особи, зокрема є наявність в Єдиному державному реєстрі запису про відсутність юридичної особи за вказаним місцезнаходженням.

Представник Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська подав заяву про розгляд справи без його участі та просив задовольнити позовні вимоги у повному обсязі.

Відповідач заперечень на позовну заяву та повноважного представника у судове засідання не направив. Про час і місце розгляду справи відповідач повідомлявся належним чином. Однак, на адресу суду повернулося повідомлення з відміткою «за зазначеною адресою не проживає». Частиною 1 ст. 18 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» передбачено, що якщо відомості, які внесені до Єдиного державного реєстру, були внесені до нього, то такі відомості вважаються достовірними і можуть бути використані в спорі з третьою особою. Крім того, згідно цього ж Закону на юридичну та фізичну особу - підприємця покладено обов'язок вносити зміни до Єдиного державного реєстру підприємців установ та організацій України у разі зміни місця проживання, місцезнаходження фізичної особи - підприємця або юридичної особи відповідно. Згідно із ч.8 ст.35 Кодексу адміністративного судочинства України, вважається, що повістку вручено юридичній особі, якщо вона доставлена за адресою вказаною у довідці з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України. У зв'язку з чим суд вважає, що він здійснив всіх заходів для повідомлення відповідача про судовий розгляд справи.

Таким чином, суд вважає за можливе розглянути справу без участі відповідача відповідно до положень ст.128 КАС України.

Дослідивши  матеріали справи, суд доходить висновку, що позовна заява підлягає задоволенню за наступних підстав.

З матеріалів справи виходить, що юридична особа Приватне підприємство «Грюмез» перебуває на обліку у ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська, про що свідчить довідка №8221 від 17.11.2008 року.

Відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців станом на 01.10.2008 року., зроблено відповідний запис про відсутність відповідача за вказаним місцезнаходженням.

Відповідно до 2 статті 38 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» встановлено, що підставами для постановляння судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством юридичної особи, зокрема є наявність в Єдиному державному реєстрі запису про відсутність юридичної особи за вказаним місцезнаходженням.

Таким чином наявність в Єдиному державному реєстрі запису про відсутність юридичної особи за вказаним місцезнаходженням є підставою для постановлення судового рішення про припинення юридичної або фізичної особи - підприємця.

 

Керуючись ст.ст. 11, 14, 70, 71, 72, 86, 159-163  КАС України суд, -

 

п о с т а н о в и в:

 

Адміністративний позов задовольнити.

Припинити юридичну особу Товариства з обмеженою відповідальністю «Валтек» (49057, м. Дніпропетровськ, вул. Наб. Леніна, буд 29, код ЄДРПОУ 32350388)

У день набрання постановою законної сили направити її копію державному реєстратору за місцезнаходженням особи для внесення до Єдиного державного реєстру запису про судове рішення.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження відповідно статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови в повному обсязі відповідно до статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України - з дня складення в повному обсязі, та подальшої подачі апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд в порядку статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України.

Повний текст постанови складений 28.01.2009р.

 

Суддя                         (підпис)                 О.В. Єфанова

З оригіналом згідно                                         О.В. Єфанова

Постанова не набрала законної сили станом на 28.01.2009р.                         О.В. Єфанова

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація