Судове рішення #5626169

 

 

 

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

 

Справа  № 22-а-23006/08 р.                  Головуючий у першій інстанції: Аліменко В.О.

                                                                                                        Доповідач: Умнова О.В.

У Х В А Л А

І М Е Н Е М          У К Р А Ї Н И

29 липня 2009 року                                                                                        м. Київ

 

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі:

головуючого судді:                                                   Умнової О.В.

суддів:                                                                         Бєлова Л.В., Бараненко І.І.

при секретарі:                                                             Ярмоленко Л.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Києві клопотання Головного Управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області про поновлення строку на апеляційне оскарження постанови ІНФОРМАЦІЯ_1 по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Вінницького обласного військового комісаріату

-     про перерахунок пенсії, -

  В С Т А Н О В И Л А:

 

    Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом, в якому просив зобов»язати відповідача здійснити перерахунок пенсії за вислугу років з урахуванням її підвищення.

    Постановою ІНФОРМАЦІЯ_1 позов ОСОБА_1 задоволений у повному обсязі.

    Ухвалою Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області від 5.05.2008 року змінено сторону виконавчого провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до Вінницького обласного військового комісаріату про перерахунок пенсії з Вінницького обласного військового комісаріату на Головне Управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

    УПФУ у Вінницькій області, не погоджуючись з Постановою ІНФОРМАЦІЯ_1 подало клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження даного рішення суду, заяву про апеляційне оскарження та апеляційну скаргу. В клопотанні просить визнати поважною причину пропуску процесуального строку та поновити його.

    Колегія суддів, заслухавши суддю-доповідача, дослідивши матеріали справи вважає, що клопотання про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження задоволенню не підлягає, виходячи з наступного.

    З матеріалів справи вбачається, що 28.05.2008 року УПФУ у Вінницькій області подало заяву про апеляційне оскарження та апеляційну скаргу на ухвалу Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області від 5.05.2008 року про зміну сторони виконавчого провадження. Тобто, станом на 28.05.2008 року апелянт знав про наявність постанови ІНФОРМАЦІЯ_1.

    Разом з тим, клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження даної постанови суду першої інстанції, заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подані ГУПФУ у Вінницькій області 14.07.2008 року.

    В обґрунтування поважності причин пропуску строку на апеляційне оскарження, апелянт, не надав жодного доказу. Доводи останнього, викладені в апеляційній скарзі необґрунтовані та спростовуються матеріалами справи.

    Колегія суддів вважає неповажними причини пропуску ГУПФУ у Вінницькій області строку апеляційного оскарження постанови ІНФОРМАЦІЯ_1, об»єктивних підстав для його поновлення не вбачається.

    За таких обставин, в силу положень ч.6 ст.186 КАС України, клопотання про поновлення строку апеляційного оскарження слід залишити без задоволення, апеляційну скаргу - без розгляду.

    Керуючись ст.ст. 102, 160, 186, 206 КАС України, колегія суддів,-

 

У Х В А Л И Л А:

 

    Клопотання Головного Управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області про поновлення строку апеляційного оскарження постанови ІНФОРМАЦІЯ_1 залишити без задоволення, апеляційну скаргу без розгляду.

    Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення, може бути оскаржена протягом одного місяця, шляхом подачі касаційної скарги до Вищого адміністративного суду України.

    Ухвала суду виготовлена у повному обсязі 3.08.2009 року.

 

 

    Головуючий суддя:

 

 

    Судді:

 

 

 

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація