Судове рішення #5667
6/158

                                ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ  

                                        83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157

                                                             У Х В А Л А  

                                ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ


07.06.06 р.                                                                           Справа № 6/158                     


Господарський суд Донецької області у складі головуючого судді _Подколзіной Л.Д.

При секретарі  Шабановой Н.Ю.


розглянув у відкритому судовому засіданні справу

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю “Торгово-промислова компанія “Омега-Автопоставка” смт.Васищево, Харківської області

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю “Агротехніка” м.Донецьк   

третьої особи ____________________________________________________________________

про стягнення      69 974грн. 80коп.


за участю

прокурора

представників сторін:

від позивача – Почигайло І.В.- представник по довіреності №1165  від  09.12.2005р.

від відповідача –  не з”явився

від третьої особи


          Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю “Торгово-промислова компанія “Омега-Автопоставка” смт.Васищево, Харківської області, звернувся до господарського суду з позовом про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю “Агротехніка” м.Донецьк заборгованості у сумі 69 974грн. 80коп. за поставлений товар відповідно видаткової накладної №ДЦ-0005374 від 25.10.2005р.  

          Позивач у судовому засіданні наполягає на задоволенні позовних вимог.

          Відповідач позов не оскаржив, відзив на позов не представив, ухвалу суду від 15.05.2006р. не виконав, вказані в ній документи суду не представив, у засідання суду не з’явився, про причину неявки суд не повідомив.

         Оскільки відповідач у судове засідання не з”явився, витребуванні документи не представив, суд вважає необхідним справу слуханням відкласти.

Для розгляду по суті та керуючись п. 1, 2  ст. 77 ГПК України, суд -


У Х В А Л И В:

    

         Відкласти розгляд справи на 10:00 год.  27.06.06 року.

Зобов”язати відповідача представити відзив на позовну заяву, докази відсилки відзиву позивачу, акт звірки розрахунків, довідку статуправління про включення підприємства до ЄДРПОУ, виконати ухвалу суду від 15.05.2006р.

          Сторонам з”явитися у засідання суду. У разі не з”явлення, та неподання витребуваних господарським судом документів, справу буде розглянуто за наявними в ній матеріалами, відповідно ст. 75 ГПК України.

За відхилення від учинення дій, покладених  господарським судом на сторону, з винної  сторони  буде стягнений штраф у сумі 1 700 грн.



Суддя                                                                       Подколзіна Л.Д.                               


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація