Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #56674108

У Х В А Л А

іменем України

про зупинення провадження у справі

Справа № 126/1733/16-ц

Провадження № 2/126/642/2016

"11" липня 2016 р. м. Бершадь

Бершадський районний суд

Вінницької області

у складі головуючого судді Куйбіди А.І.

при секретарі Тупиці В.В.

розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулась в суд з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, в якому просить ухвалити рішення суду, яким розірвати шлюб, укладений між нею та відповідачем ОСОБА_2, зареєстрований 21.09.1991 року у Бирлівській сільській раді Бершадського району Вінницької області ( актовий запис № 15).

До суду надійшла заява відповідача ОСОБА_2, в якій він просить суд надати йому та його дружині ОСОБА_1 строк для примирення – два місяці.

Дослідивши матеріали справи суд вважає, що подружжю слід надати двомісячний строк для примирення і в порядку п.7 ч.1 ст. 201 ЦПК України, провадження по справі – зупинити.

Керуючись п.7 ч.1 ст. 201 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Надати сторонам у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу двомісячний строк для примирення і на даний період провадження по справі зупинити.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Вінницької області через Бершадський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом п”яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя А. І. Куйбіда



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація