Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #56738417

Справа № 361/3591/16-ц

Провадження № 2/361/2252/16

12.07.2016


УХВАЛА

12 липня 2016 року суддя Броварського міськрайонного суду Київської області Маценко Н.П. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного сумісного майна подружжя

в с т а н о в и в:

У червні 2016 року ОСОБА_1 звернулася до суду із позовом про поділ спільного сумісного майна подружжя.

Дана позовна заява не відповідає вимогам ст. ст. 119, 120 ЦПК України та підлягає залишенню без руху з наступних підстав.

Відповідно до ст. 119 ЦПК України позовна заява подається в письмовій формі й повинна містити: 1) найменування суду, до якого вона подається; 2) ім'я (найменування) позивача і відповідача а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання або місцезнаходження, поштовий індекс, номер засобів зв'язку, якщо такий відомий; 3) зміст позовних вимог; 4) ціну позову щодо вимог майнового характеру; 5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; 6) зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; 7) перелік документів, що додаються до заяви.

Всупереч зазначених вимог дана позовна заява не містить в собі зазначення доказів, щодо підтвердження вартості майна та його наявності.

Частиною 5 ст. 119 ЦПК України передбачено, що до позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору.

При зверненні до суду із даним позовом позивач сплатила мінімальний судовий збір визначений ЗУ «Про судовий збір» за подачу позовних заяв майнового характеру.

Відповідно до ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» судовий збір за подання позовної заяви майнового характеру сплачується у розмірі 1 відсотку ціни позову, але не менше 0,4 розміру мінімальної заробітної плати (551,20 грн.) та не більше 5 розмірів мінімальної заробітної плати.

Враховуючи наведене позивачу слід доплатити судовий збір.

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву (заяву) подано без додержання вимог, викладених у статтях 119, 120 ЦПК України, або не сплачено судовий збір постановлює ухвалу, в якій зазначає підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недолків, який не перевищує п»яти днів з дня отримання позивачем ухвали.

З наведених вище підстав, позивачу необхідно надати строк для усунення виявлених в заяві недоліків для забезпечення правильного розгляду та вирішення даної справи по суті.

На підставі викладеного та керуючись ч. 1 ст.121 ЦПК України,

у х в а л и в:

позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного сумісного майна подружжя - залишити без руху.

Роз’яснити позивачу необхідність усунути недоліки в строк, що не перевищує п’ять днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя Н. П. Маценко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація