Судове рішення #56936
У Х В А Л А

У х в а л а

іменем  України

          

          18 липня 2006 року                                                                  м. Київ

 

Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України Лященко Н.П., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Дарницького районного суду м. Києва від 18 квітня 2005 року та ухвалу апеляційного суду м. Києва від 27 лютого 2006 року в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, третя особа - сьома Київська державна нотаріальна контора, про визнання заповіту недійсним; за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання шлюбу недійсним,

 

в с т а н о в и в :

 

Рішенням Дарницького районного суду м. Києва від 18 квітня 2005 року, залишеним без зміни ухвалою апеляційного суду м. Києва від 27 лютого 2006 року, у задоволенні позову ОСОБА_1 та зустрічного позову ОСОБА_2 відмовлено.

У касаційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати постановлені судові рішення, посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального права та порушення норм процесуального права.

У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Із оскаржуваних судових рішень, доданих до них матеріалів вбачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначених судових рішень.

На підставі наведеного та керуючись пунктом 5 частини 3 статті 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

 

Відмовити ОСОБА_1 у відкритті касаційного провадження в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, третя особа - сьома Київська державна нотаріальна контора, про визнання заповіту недійсним; за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання шлюбу недійсним.

Додані до касаційної скарги матеріали повернути скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

 

Суддя

Верховного Суду України                                             Н.П.Лященко

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація