Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #56985148

Справа № 433/704/16-ц

Провадження № 22ц/782/620/16

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА


27 липня 2016 року м.Сєвєродонецьк

Суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Луганської області Романченко В.О., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Фермерського господарства «Св. Георгій» на ухвалу Троїцького районного суду Луганської області від 22 червня 2016 року про забезпечення позову у цивільній справі за позовом Селянського фермерського господарства «Марс» до Фермерського господарства «Св. Георгій», приватного нотаріуса Троїцького районного нотаріального округу Луганської області ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_17, ОСОБА_18, ОСОБА_19, ОСОБА_20, ОСОБА_21, ОСОБА_22, ОСОБА_23, ОСОБА_24, ОСОБА_25, ОСОБА_26 про визнання договорів оренди землі недійсними, визнання договорів оренди землі поновленими, -

встановила:

Ухвалою Троїцького районного суду Луганської області від 22 червня 2016 року задоволено заяву СФГ «Марс» про забезпечення зазначеного позову.

Не погодившись із вказаною ухвалою суду, апелянт ФГ «Св. Георгій» звернувся до суду з апеляційною скаргою на неї, яка не відповідає вимогам ч. 2 ст. 297 ЦПК України, а саме.

Відповідно до ч. 1 ст. 3 Закону України «Про судовий збір» за подання до суду апеляційної скарги на судові рішення справляється судовий збір, ставки якого передбачені абз.2 п.9 ч. 2 ст. 4 цього закону.

Таким чином, сума судового збору за подачу апеляційної скарги на ухвалу Троїцького районного суду Луганської області від 22 червня 2016 року складає 1378,00 грн.

Як вбачається з матеріалів справи, судовий збір сплачено в сумі 275, 61 грн.

У зв’язку з чим, апелянту необхідно додатково сплатити судовий збір в сумі 1102,39 грн. та надати Апеляційному суду Луганської області платіжний документ про оплату вказаних витрат, які перерахувати за наступними банківськими реквізитами:

Отримувач коштів: УК у м.Сєвєрод./Апеляц.суд Луган.обл./22030101 

Код ОКПО: 37944909  

МФО: 804013

Банк отримувача: ГУ ДКСУ у Луганській області

Рахунок отримувача: 31211206780080

Код класифікації доходів бюджету: 22030101

Код ЄДРПОУ суду: 37944909 

Призначення платежу: 101;__________(код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8), реєстраційний номер облікової картки платника податків – фізичної особи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України, в разі якщо платник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомив про це відповідний орган Міністерства доходів і зборів України і має відповідну відмітку у паспорті);Судовий збір, за позовом ___________ (ПІБ чи назва установи, організації позивача), Апеляційний суд Луганської області (назва суду, де розглядається справа).

Згідно з ч. 2 ст. 297 ЦПК України, до апеляційної скарги, у разі несплати суми судового збору, застосовуються положення ст. 121 ЦПК України, тобто скарга залишається без руху, про що повідомляється апелянт і йому надається строк для усунення недоліків.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 121, 297 ЦПК України,

у х в а л и л а:

Апеляційну скаргу Фермерського господарства «Св. Георгій» на ухвалу Троїцького районного суду Луганської області від 22 червня 2016 року - залишити без руху, надавши апелянту строк протягом п’яти днів з моменту отримання ним копії цієї ухвали для усунення зазначених недоліків апеляційної скарги.

Ухвала набирає чинності негайно і оскарженню не підлягає.

Суддя:


  • Номер: 22ц/782/621/16
  • Опис: про визнання договору оренди землі недійсним,визнання договору землі поновленим
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 433/704/16-ц
  • Суд: Апеляційний суд Луганської області
  • Суддя: Романченко В.О.
  • Результати справи: Скасовано ухвалу і передано питання на розгляд суду першої інстанції
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.07.2016
  • Дата етапу: 17.08.2016
  • Номер: 22ц/782/620/16
  • Опис: про визнання договорів оренди землі недійсними,визнання договорів оренди землі поновленими
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 433/704/16-ц
  • Суд: Апеляційний суд Луганської області
  • Суддя: Романченко В.О.
  • Результати справи: Скасовано ухвалу і передано питання на розгляд суду першої інстанції
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.07.2016
  • Дата етапу: 23.08.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація