Судове рішення #57052487

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ


10.09.2013                     Справа № 905/5932/13                     

Господарський суд Донецької області у складі: судді Нестеренко Ю.С.

при секретарі судового засідання                      Коржевій Г.О.


розглянувши матеріали за позовною заявою: Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго», м.Донецьк в особі виробничої одиниці «Єнакієветепломережа», м.Єнакієве, Донецька область

до Відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Донецьке обласне підприємство автобусних станцій», м.Донецьк

про: стягнення заборгованості у розмірі 7007,51грн., інфляційних нарахувань у сумі 7,01грн., 3% річних у розмірі 59,32грн. та пені у сумі 286,64грн.


за участю представників сторін:


від позивача: ОСОБА_1 - довіреність №юр/7705 від 28.12.2012р.

від відповідача: не з`явився


В С Т А Н О В И В :


Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго», м.Донецьк в особі виробничої одиниці «Єнакієветепломережа», м.Єнакієве, Донецька область звернулося до господарського суду Донецької області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Донецьке обласне підприємство автобусних станцій», м.Донецьк про стягнення заборгованості у розмірі 7007,51грн., інфляційних нарахувань у сумі 7,01грн., 3% річних у розмірі 59,32грн. та пені у сумі 286,64грн.

Представник відповідача до судового засідання не з`явився, про причини неявки суд не повідомив, вимоги ухвали суду від 21.08.2013р. не виконав.

Частиною першою статті 77 Господарського процесуального кодексу України (далі – ГПК України) передбачено, що господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні.

У зв’язку з неявкою представника відповідача, невиконання останнім вимог ухвали суду, а також для повного і всебічного розгляду справи, з’ясування фактичних обставин, з додержанням принципу змагальності сторін, господарський суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.


На підставі викладеного, керуючись п.1, 2 ст. 77, 86 ГПК України, господарський суд –                                                  

У Х В А Л И В:


Відкласти розгляд справи на 03.10.2013 року о 11:15 год.


1.Зобов`язати позивача надати:

- додатки №1, 5 до спірного Договору;

- постанову Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України, яким встанвлено тарифи за спірний період.

1. Зобов’язати Відповідача надати суду:

- відзив на позовну заяву, докази, що підтверджують надання відзиву позивачу;

- належним чином засвідчені копії документів, на яких ґрунтується відзив на позовну заяву, та їх оригінали (для огляду);

- належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують правовий статус підприємства та їх оригінали (для огляду);

- оригінал довіреності на представника та документи, що засвідчують його особу (для огляду);

- довідку про юридичну адресу.




Суддя Ю.С. Нестеренко           

                    


                    

          

                    


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація