Судове рішення #57057538

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ


11.02.11 р. Справа № 15/43           


Суддя господарського суду Донецької області Богатир К.В.,

розглянувши матеріали за позовною заявою фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 м. Горлівка (ідентифікаційний номер НОМЕР_1)


до відповідача товариства з обмеженою відповідальністю “Золотий скарабей” м. Горлівка (код ЄДРПОУ 34782450)


про стягнення основного боргу в сумі 14268,00 грн., пені в сумі 1024,00 грн., 3% річних у розмірі 201,70 грн., інфляції в сумі 739,34 грн., збитків в сумі 6400,00 грн.


ВСТАНОВИВ:


Позов подано з додержанням вимог, викладених у статтях 54-57 ГПК України і додані матеріали є достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст. ст. 61; 64; 65 Господарського процесуального кодексу України суд -

У Х В А Л И В:


Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі

15/43.Судове засідання призначити на 03.03.11 року о 10:30 год., яке відбудеться у приміщенні суду, кімната № 406

3. Зобов’язати позивача надати за супровідним листом через канцелярію господарського суду до встановленої дати судового засідання: завірені копії: рахунків на оплату, довіреностей на осіб, які фактично отримували товар для відповідача по спірним накладним; заявок відповідача на отримання товару від позивача до кожної спірної накладної. Оригінали усіх документів, які додані до позовної заяви надати для огляду в судовому засіданні.

4. Зобов’язати відповідача надати за супровідним листом через канцелярію господарського суду до встановленої дати судового засідання: завірені копії: статуту; довідки органів статистики про включення до ЄДРПОУ станом на день розгляду справи; платіжних доручень з відміткою банку щодо оплати вартості товару по спірним накладним; відзив на позовну заяву згідно ст. 59 ГПК України.

5. Зобов’язати позивача та відповідача провести звірку взаєморозрахунків за договором № 2 від 03.01.2009 р. станом на день розгляду справи та розширений акт звірки за підписом уповноважених представників сторін, завірених печаткою, надати до суду в установленому порядку.

6. Явка представників позивача та відповідача із довіреністю та документом, що посвідчує особу, у судове засідання є обов’язковою.

7. Роз’яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (ст. 83 ГПК України).

Суддя Богатир К.В.                               







Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація