Судове рішення #57058103

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ


12.04.11 р.                     Справа № 22/67пд           

          

Суддя господарського суду Донецької області Іванченкова О.М.,

при секретарі Бондар В.В., розглянув матеріали справи

за позовом Акціонерного товариства закритого типу „Мостобуд-7”, м.Донецьк,

до відповідача 1, Дочірнього підприємства „Донецький облавтодор” Відкритого акціонерного товариства „Державна холдингова компанія” Автомобільні дороги України”, м.Донецьк, та

відповідача 2, Товариства з обмеженою відповідальністю „Дніпроторгінвест”, м.Дніпропетровськ,

про визнання договору про переведення боргу №01-27/06-01/11 від 13.01.2011р. недійсним.

за участю представників:

від позивача: ОСОБА_1 – ліквідатор.

від відповідача 1: не з”явився,

від відповідача 2: не з”явився,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач, Акціонерне товариство закрит типу „Мостобуд-7”, м.Донецьк, звернулось до господарського суду Донецької області з позовом до відповідача 1, Дочірнього підприємства „Донецький облавтодор” Відкритого акціонерного товариства „Державна холдингова компанія” Автомобільні дороги України”, м.Донецьк, та відповідача 2, Товариства з обмеженою відповідальністю „Дніпроторгінвест”, м.Дніпропетровськ, про визнання договору про переведення боргу №01-27/06-01/11 від 13.01.2011р. недійсним.

          У зв’язку з неявкою відповідачів, невиконанням відповідачем 2 вимог ухвали суду щодо надання витребуваних документів, керуючись п.п.1,2, ст.77, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

                                                  

У Х В А Л И В:


Відкласти розгляд справи на 10:40 год. 19.04.11 року.


Зобов’язати відповідача 2 виконати ухвалу суду від 24.03.2011р.

Всі витребувані матеріали необхідно надати з відповідно оформленим супровідним листом до дати судового засідання.

У разі неподання витребуваних господарським судом документів, справу буде розглянуто за наявними в ній матеріалами, відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України.

Визнати явку представників відповідачів в судове засідання обов’язковою.

Роз’яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом, з винної особи стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.


Суддя Іванченкова О.М.           


                    


                    

          

                    


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація