ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
У Х В А Л А
01.12.11 р. Справа № 29/43пд
Господарський суд Донецької області у складі головуючого судді Гончарова С.А.
при секретарі судового засідання Прилуцьких М.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю „Ера-1”, м. Авдіївка
до відповідача: Приватного підприємства „Еллада”, м. Авдіївка
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: ОСОБА_1, м. Авдіївка
про визнання угоди купівлі-продажу від 21.05.2002 року недійсною.
Представники:
від позивача: ОСОБА_2- (директор);
від відповідача: ОСОБА_3 – за довіреністю від 01.11.2011року
від третьої особи: ОСОБА_4 – за довіреністю від 13.07.2011року
СУТЬ СПОРУ:
Товариство з обмеженою відповідальністю „Ера-1”, м.Авдіївка, Донецька область звернулось до Господарського суду Донецької області з позовною заявою до Приватного підприємства „Еллада”, м.Авдіївка, Донецька область про визнання угоди купівлі-продажу від 21.05.2002р. недійсною.
Ухвалою суду від 30.03.2011р. залучено до участі у справі у якості Третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача ОСОБА_1.
До суду від представника третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, ОСОБА_1, надійшла заява про відвід судді Гончарова С.А. Наведену заяву вмотивовано порушенням ст. 2-1 Господарського процесуального кодексу України про порядок визначення судді для розгляду справи, що викликає сумнів у неупередженості судді.
Відповідно до положень ст.20 Господарського процесуального кодексу України суддя не може брати участі в розгляді справи і підлягає відводу (самовідводу), якщо він є родичем осіб, які беруть участь у судовому процесі, якщо було порушено порядок визначення судді для розгляду справи, встановлений частиною третьою статті 21 цього Кодексу, або якщо буде встановлено інші обставини, що викликають сумнів у його неупередженості.
Відвід повинен бути мотивованим, заявлятись у письмовій формі до початку вирішення спору. Заявляти відвід після цього можна лише у разі, якщо про підставу відводу сторона чи прокурор дізналися після початку розгляду справи по суті.
Питання про відвід судді вирішується в нарадчій кімнаті судом у тому складі, який розглядає справу, про що виноситься ухвала.
В ході дослідження обставин, викладених у заяві, наявність наведених підстав відводу судді, що передбачені ст.20 Господарського процесуального кодексу України, не виявлено, обставини, що можуть свідчити про неупередженість судді, підтвердження не знайшли.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 20, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В :
У задоволенні заяви представника третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, ОСОБА_1 про відвід судді Гончарова С.А. – відмовити.
суддя Гончаров С.А.
< Текст >