Судове рішення #57085466

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ


22.01.13 р.                     Справа № 5006/21/102/2012           

          


Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгово-транспортна компанія «АлТранс», м. Донецьк


до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Донецька будівельна компанія», м. Донецьк

          

про стягнення 2 283 427,28грн.


Суддя Матюхін В.І.


Представники:

позивача: ОСОБА_1 – за дов., ОСОБА_2 – за дов.

відповідача: не з’яв.



Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгово-транспортна компанія «АлТранс» звернулось до господарського суду з позовом про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю «Донецька будівельна компанія» 2 275 879,32грн., у тому числі:

- 2 155 053,26грн. – заборгованості за надані послуги з перевезення вантажів за маршрутом м. Єнакієве – м. Донецьк у період з 31.05.2012р. по 31.08.2012р. (включно);

- 20 137,68грн. – 3% річних за період з 21.06.2012р. по 20.11.2012р.;

- 100 688,38грн. – пені за період з 21.06.2012р. по 20.11.2012р.


Заявою від 10.01.2013р. позивач збільшив розмір позовних вимог і наполягає на стягненні з відповідача 2 283 427,28грн., у тому числі:

- 2 155 053,26грн. – заборгованості;

- 21 452,84грн. – 3% річних;

- 106 921,18грн. – пені.


Відповідач ухвалу суду від 17.01.2013р. не виконав. Ним через канцелярію суду в день проведення засідання було подане клопотання про продовження строку розгляду справи на 15 днів і відкладення розгляду справи з посиланням на неможливість явки у засідання викликаних осіб та надання витребуваних документів.

Клопотання відповідача судом залишене без задоволення, оскільки ним не надано доказів поважності причин невиконання ухвали суду.


З огляду на те, що термін розгляду справи не сплинув, з метою повного та всебічного з’ясування обставин справи і керуючись ст.77 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

                                                  

У Х В А Л И В:


Відкласти розгляд справи на 11:30 год. 04.02.13 року.


Сторонам:

-          виконати ухвалу про порушення справи у повному обсязі і в обов’язковому порядку звірити розрахунки, акт звірки надати у наступному засіданні;

-          надати оригінали актів приймання-передачі виконаних робіт і заявок за весь період дії договору.


Відповідачеві забезпечити явку у судове засідання директора і бухгалтера (головного бухгалтера) компанії для дачі пояснень щодо суті спору, який виник між сторонами.


Позивачеві надати оригінали товарно-транспортних накладних і подорожніх листів за спірний період.


Витребувані документи надати в оригіналах для огляду і належно завірені копії (виписки) для долучення до матеріалів справи.


Явка представників сторін і викликаних осіб з документами на підтвердження повноважень у засідання суду обов’язкова.


Попередити відповідача, що:

- за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони суд має право стягувати в доход Державного бюджету України штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

- у разі неявки його представника у судове засідання і невиконання ухвали суду справа на підставі ст.75 Господарського процесуального кодексу України може бути розглянута за наявними у ній матеріалами.




Суддя Матюхін В.І.           


                    


                    

          

                    

Надруковано примірників:

1 – до справи;

1 – позивачу;

1 – відповідачу.

Вик:

Тел.381-91-18



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація