Судове рішення #5721584

Справа №2-3411/2009 p.

РЕЗОЛЮТИВНА ЧАСТИНА

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 липня 2009 року     Євпаторійський міський суд АР Крим

у складі: головуючого     - Захарової І.О.

при секретарі     - Цивінської К.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Євпаторії справу за позовом ОСОБА_1 до Комунального підприємства «Міська інформаційна мережа» про стягнення заробітної плати

ВСТАНОВИВ:

На підставі ст. 34 Закону України «Про оплату праці», ст.ст. 115, 116 Кодексу Законів про працю України, Положення про порядок компенсації працівникам втрати частини заробітної плати у зв'язку з порушенням термінів її виплати затвердженого Постановою Кабінету міністрів №1427 від 20.12.1997 р., керуючись ст. ст.10,11,57-61 , 86, 88, 209, 212, 214 -215 Цивільного - процесуального кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

Позовні ОСОБА_1 до Комунального підприємства «Міська інформаційна мережа» про стягнення заробітної плати - задовольнити частково.

Стягнути з Комунального підприємства «Міська інформаційна мережа» на користь ОСОБА_1 компенсацію за невикористану відпустку в розмірі 1864,47 грн.

Стягнути з Комунального підприємства «Міська інформаційна мережа» на користь держави судовий збір в розмірі 51 грн, витрати на іформаційно-технічне забезпечення розгляду справи - 252 грн.

В задоволені позовних вимог ОСОБА_1 до Комунального підприємства «Міська інформаційна мережа» в частині стягнення компенсації втраченої частки заробітної платі у зв'язку із порушенням термінів її виплаті в розмірі 2341,17 грн - відмовити.

Позовні вимоги ОСОБА_1 до Комунального підприємства «Міська інформаційна мережа» в частині стягнення заробітної плати в розмірі 6484,3 грн -залишити без розгляду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду АР Крим через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація