Справа № 2н-642/09
2009 рік
У Х В А Л А
31 липня 2009 року
Суддя Ялтинського міського суду Автономної республіки Крим Слєзко Т.В., розглянувши заяву Відкритого акціонерного товариства «Універсал банк» до ОСОБА_1, про видачу судового наказу, -
ВСТАНОВИВ:
Заявник звернувся з заявою до суду, у якої просить суд видати судовий наказ про стягнення з ОСОБА_1
- заборгованість по сумі кредиту 1143,69 грн.;
- прострочену заборгованість по сумі кредиту 33430,62 грн.;
- нараховані відсотки 5884,67 грн.;
- штрафні санкції (пеня) 213,82 грн..
Ухвалою від 10 липня 2009 року заява була залишена без руху, а заявнику запропоновано в строк до 27 липня 2009 року усунути недоліки заяви.
Станом на 31 липня 2009 року недоліки були усуненні, але частково, так як виправлена заява про видачу судового наказу була надана без її копій відповідно до кількості боржників, та у якості боржника був зазначений ОСОБА_1, а вимоги були заявлені до ОСОБА_2.
У відповідності зі ст. 121 ЦПК України, якщо не будуть виконані вимоги судді по усуненню недоліків, заява буде вважатися неподаною і повертається.
На підставі викладеного і керуючись ст. ст. 98, 101, 121, 210 ЦПК України, -
У Х В А Л И В :
Заяву Відкритого акціонерного товариства «Універсал банк» до ОСОБА_1, про видачу судового наказу, - вважати неподаною і повернути.
Рішення може бути оскаржено у порядку та строки, встановлені ст. ст. 294 - 296 ЦПК України.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.
Суддя