Староміський районний суд м.Віннниці
Справа № 1-178/11
П О С Т А Н О В А
28.11.2011 року місто Вінниця
в складі:
головуючого Татаурової І.М.,
суддів Антонюка В.В., Вохмінової О.С.,
при секретарі Антоновій К.Є.,
з участю:
прокурора Злощинської Н.М.,
адвоката ОСОБА_1,
захисника ОСОБА_2,
оглянувши матеріали кримінальної справи про обвинувачення ОСОБА_3 за ст. 93 п. “і”КК України (в ред. 1960р.),
в с т а н о в и в :
В провадженні Староміського районного суду м. Вінниці знаходиться кримінальна справа про обвинувачення ОСОБА_3 за ст. 93 п. “і”КК України (в ред. 1960р.). Постановою суду від 17.11.2011р. засуджений ОСОБА_4 був етапований у СІЗО Вінницької установи виконання покарань(тюрма №1), для допиту їх в якості свідків. 28.12.2011р. засуджений ОСОБА_4 був допитаний у судовому слідстві. Оскільки, на даний час, відпала необхідність у подальшому утриманні засудженого ОСОБА_4 у СІЗО тюрми №1 м. Вінниці, суд вважає за необхідне етапувати його для подальшого відбування покарання. Керуючись ст.ст.384, 410-1 КПК України, суд –
п о с т а н о в и в :
Етапувати засудженого ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, із СІЗО Вінницької установи виконання покарань(тюрма №1) у Літинську виправну колонію №123 для подальшого відбування покарання.
Виконання постанови доручити начальнику Вінницької установи виконання покарань УДДПВП України у Вінницькій області (№1).
Постанова оскарженню не підлягає.
Головуючий: