Судове рішення #5731865

Справа № 2-1455/2009


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


07 травня 2009 року Суддя Євпаторійського міського суду Автономної

Республіки Крим Куліковська О.М. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про передання права на

спадщину.


ВСТАНОВИВ


У Євпаторійській міський суд надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про передання права на спадщину.

Відповідно до ч.2 ст.119 ЦПК України позовна заява повинна містити в собі 1) найменування суда, 2) ім'я позивача і відповідача, ім'я представника позивача, якщо заява подається представником заявника, їх місце проживання або місце знаходження, поштовий індекс, номер засобів зв'язку, якщо такі відомі; 3) зміст позовних вимог; 4) ціну позову відносно вимог майнового характеру; 5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; 6) зазначення доказів, підтверджуючих кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; 7) перелік документів, що додаються до заяви .

Відповідно до ст. 120 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви його копії і копії всіх документів, що додаються до нього, відповідно до числа відповідачів і третіх осіб.

Позовна заява позивача підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам ст. 119, 120 ЦПК України.

У відповідності до п.3 ч.2 ст. 119 ЦПК України уточнити зміст позовних вимог, у відповідності до вимог п.5, 6 ч.2 ст.119 ЦПК України позивачу необхідно зазначити те право, захисту якого вона вимагає, вважаючи його порушеним, невизнаним чи оспорюваних відповідачем та зазначити і надати докази, що підтверджують звернення до нотаріальної контори позивача за оформленням спадщини, свідоцтво про право на спадщину або відмову нотаріуса у його видачі.

Також позивачу необхідно додати до позовної заяви його копії і копії всіх документів, що додаються до нього, відповідно до числа відповідачів і третіх осіб, що передбачене ст.. 120 ЦПК України. Згідно зі ст. 121 ЦПК України, до позовної заяви, що не відповідає вимогам ст. ст. 119, 120 ЦПК України, слід застосувати правила ч.1 ст. 121 ЦПК України, тобто залишити її без руху, надавши позивачеві термін для усунення вказаних недоліків.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 119, 120, 121 ЦПК України, суддя


УХВАЛИВ


Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про передання права на спадщину залишити без руху, надавши позивачеві термін до 05 червня 2009 року для усунення вказаних в мотивованої частини ухвали недоліків.

У випадку, якщо в зазначений термін недоліки позовної заяви не будуть усунені, позовна заява вважатиметься неподаною і повернено позивачеві.

У частині вимог про сплату судових витрат ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду АР Крим шляхом подачі заяви протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга подається протягом десяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація