Судове рішення #5746370

Справа № 2-4234/09

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19.08.2009 року Ленінський районний суд м. Вінниці

в складі: головуючого - судді Якименко М.М.

при секретарі - Стаховій Г.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вінниці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Позов мотивований тим, що 14.07.1984 року у відділі РАЦС Вінницького міського управління юстиції Вінницької області між позивачем та відповідачем був зареєстрований шлюб, актовий запис №1340.

Від шлюбу мають двох повнолітніх дітей.

Спільне життя не склалось. Причиною розпаду сім'ї є несумісність характерів, внаслідок чого в сім'ї створилась несприятлива психологічна обстановка. Шлюб існує лише формально, примирення та відновлення сім" і не можливо, шлюбні відносини між подружжям припинені. На протязі останніх 10 років позивач проживає з іншою жінкою.

Позивач ОСОБА_1 в судовому засіданні позов підтримав, повідомивши, що не проживає з відповідачем ОСОБА_2 більше 12 років, на протязі останніх 10 років проживає з іншою жінкою, з якою планує одружитись, наполягав на розірванні шлюбу.

Відповідач ОСОБА_2 в судовому засіданні позов не визнала, пояснивши, що має наміри зберегти сім»ю. У шлюбі з позивачем перебуває вже 25 років, розбіжності через які чоловік наполягає на розлученні тимчасові. Також пояснила, що вона перебуває на черзі для отримання житла, тому в разі розірвання шлюбу, може отримати значно меншу житлову площу.

Судом надавався строк для примирення подружжя, за клопотанням відповідача, однак примирення не відбулось, оскільки позивач цього не бажає.

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши та оцінивши матеріали справи, суд дійшов до висновку, що позов підлягає задоволенню, оскільки шлюб між позивачем та відповідачем існує лише формально, подальше сумісне життя подружжя і збереження сім'ї не можливе, збереження шлюбу буде суперечити інтересам позивача, який на протязі 12 років не підтримує подружніх стосунків з відповідачем ОСОБА_2, останніх 10 років проживає з іншою жінкою з якою планує одружитись та п»ять останніх років проживає за адресою АДРЕСА_1.

Враховуючи вище викладене, керуючись ст. ст. 109, 112 Сімейного кодексу України, ст. ст. 10, 60, 213, 215 ЦПК України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 14.07.1984 року у відділі РАЦС Вінницького міського управління юстиції Вінницької області, актовий запис №1340.

При оформленні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАГС стягнути з ОСОБА_1 на користь держави 17 грн. державного мита, ОСОБА_2 від сплати державного мита звільнити.

Рішення суду набирає законної сили, якщо протягом десяти днів з дня його проголошення не була подана заява про апеляційне оскарження та не подана апеляційна скарга протягом двадцяти днів після надходження заяви про апеляційне оскарження.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація