Судове рішення #5759668

                                                                                                                              Справа № 3-1657/09

П   О   С   Т   А   Н   О   В   А

    19.08.2009 року суддя Жовківського районного суду Львівської області Кобзар В.М. розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Жовківського району Львівської області відносно громадянина ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, народився і проживає в АДРЕСА_1, працює водієм ПП Семочко с. Великі Передримихи

- за ст. 124, 122 ч.4  КУпАП

В   С   Т   А   Н   О   В   И   В:

     17.07.2009 року ОСОБА_1 керуючи автомобілем марки МАЗ-54329, державний номер НОМЕР_1, який належить ОСОБА_2 в м.Кам»янка-Бузька по вул..Коцюбинського порушив правила дорожнього руху,  які полягають в тому, що гр. ОСОБА_1 зачепив стоячий автомобіль марки Форд Сієра, спричинивши йому технічні ушкодження  та з місця ДТП поїхав.

    Правопорушник ОСОБА_1 свою винність у вчиненому правопорушенні

визнав повністю і пояснив про те, що керуючи вище вказаним транспортним засобом в м.Кам»янка-Бузька  зачепив стоячий автомобіль спричинивши йому технічні ушкодження.

     Крім визнання своєї вини правопорушником винність гр. ОСОБА_1 підтверджуються протоколом про вчинення адміністративного правопорушення ВС № 002104, схемою місця ДТП, поясненнями правопорушника в матеріалах справи.

       Вважаю, що в  діях правопорушника вбачається склад адміністративних правопорушень передбаченого ст..ст.122-4, 124 КпАП України.

     Відповідно до вимог ст..36 КпАП України, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом, стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.

      Обираючи вид та міру стягнення правопорушнику  враховую характер та ступінь суспільної небезпеки скоєного правопорушення та особу правопорушника.        

       Щире каяття правопорушника являється пом”якшуючою обставиною при накладенні стягнення.

       Обставин, які б обтяжували відповідальність правопорушника не виявлено.

       Санкція ст..124 КпАП України, передбачає стягнення у виді штрафу або позбавлення права керування транспортними засобами.

        Санкція ст.. 122-4 КпАП України передбачає стягнення у виді штрафу, громадські роботи або адміністративний арешт.

       З врахуванням даних про особу правопорушника і пом»якшуючих відповідальність обставин, приходжу до висновку, що до правопорушника слід застосувати адміністративне стягнення в межах санкції статті, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, а саме, у вигляді штрафу.

   Керуючись ст.ст. 122-4, 124, 280, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення

П  О  С  Т  А  Н  О  В  И  В:

     ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушень передбачених ст. 124, 122-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення і піддати адміністративному стягненню у виді накладення штрафу в сумі 340.00 (триста сорок) гривень.

     Строк пред»явлення виконавчого документу до виконання – 3 місяці.

          Постанова судді у справах про адміністративні правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст.. 32 КУпАП.

     Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адмінвідповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.

    Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Львівської області через Жовківський районний суд Львівської області.

    Штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через 15 днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а вразі оскарження або опротестування такої постанови – не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

    У разі несплати правопорушником штрафу у цей строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання правопорушника, роботи або місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.

    У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується :

    - подвійний розмір штрафу, визначений постановою;

    - витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат визначається Кабінетом Міністрів України

     СУДДЯ: підпис

Суддя Жовківського

Районного суду                                                                                         Кобзар В.М.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація