Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #57847545

Справа № 821/857/16

н/п 2-а/766/375/16



  У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 серпня 2016 року м. Херсон

Суддя Херсонського міського суду Херсонської області Єпішин Ю.М. розглянувши  у письмовому провадженні справу за адміністративним позовом ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» до Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Херсонської міської ради, про визнання протиправними та зобов’язання вчинення дій, -

В С Т А Н О В И В :

Відповідно до ухвали від 12.08.2016 року вказана справа прийнята до провадження Херсонського міського суду Херсонської області.

Від представника позивача ОСОБА_1 на адресу суду надійшла заява про закриття провадження по справі, розгляд справи провести без його участі.

Сторони в судове засідання не з'явились.

Відповідно до ч.4, ст.122 КАС України, особа яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності.

Згідно ч. 1 ст. 41 КАС України у разі неявки у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Дослідивши матеріали справи суд приходить до висновку про необхідність закрити провадження у справі, оскільки клопотання про закриття провадження у справі подане з врахуванням вимог ст.136 КАС України та не суперечать чинному законодавству, не порушує права, свободи та охоронювані законом інтереси,  а тому його слід задоволити.

При цьому судом враховано, що 28.07.2016 року Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Херсонської міської ради зареєструвало декларацію про початок виконання будівельних робіт, реконструкції гаражних боксів під адміністративно-складську будівлю по вул. Пестеля, 5 в м.Херсоні, що відповідно п.3 ч.1 ст.157 КАС Україниє підставою для закриття провадження у справі у зв'язку з примиренням сторін.

За таких обставин клопотання сторін підлягає задоволенню, а провадження у даній справі підлягає - закриттю.

Повторне звернення з тією самою позовною заявою не допускається.

Керуючись п.3 ч.1 ст. 157 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ :

Клопотання представника позивача ОСОБА_1 про закриття провадження у зв’язку з примирення сторін – задовольнити.

Закрити провадження у справі за позовом ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» до Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Херсонської міської ради, про визнання протиправними та зобов’язання вчинення дій.

Роз'яснити позивачу, що повторне звернення з такою самою позовною заявою не допускається.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного адміністративного суду через Херсонський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня її проголошення.

Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Ухвала набирає законної сили в порядку статті 254 КАС України після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлений строк. У разі подання апеляційної скарги, ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Суддя Ю.М.Єпішин



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація