Судове рішення #5806722


Справа № 6-92/09


У Х В А Л А



    10 серпня 2009 року Ленінський районний суд м. Кіровограда у складі:

головуючого судді                             Черненко І.В.

при секретарі                              Юхименко І.В.

    розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Кіровограді подання старшого державного виконавця Ленінського ВДВС Кіровоградського МУЮ   ОСОБА_1   про оголошення в розшук боржника,  -

 

  В С Т А Н О В И В :


Старший державний виконавець звернувся до суду з поданням про оголошення в розшук ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1   року народження, вказавши, що  на виконанні  в Ленінському ВДВС Кіровоградського МУЮ знаходиться виконавчий лист № 2-3862 від 28.08.2008 року, виданий Кіровським районним судом м. Кіровограда. Згідно даного рішення ОСОБА_2  зобов'язаний сплатити на користь ВАТ Державний ощадний банк України в особі філії- Кіровоградське обласне управління ВАТ Державний ощадний банк  заборгованість по кредиту у розмірі 130959 грн. 26 коп. На підставі зазначеного рішення видано   виконавчий лист.

15.09.2008 року винесено постанову про відкриття провадження та надано боржнику строк для добровільного виконання рішення суду, в який останній борг  не сплатив.

Боржник тривалий час не сплачує кошти, місце роботи та місце проживання невідоме.

Останнє  відоме місце проживання боржника: АДРЕСА_1 .

Враховуючи те, що відомості про місце проживання боржника та роботи відсутні, керуючись ст.42 Закону України Про виконавче провадження суд, -


У Х В А Л И В:


Подання старшого державного виконавця Ленінського ВДВС Кіровоградського МУЮ   ОСОБА_1   про оголошення в розшук боржника  задовольнити.

Оголосити розшук ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1  року народження.

Здійснення розшуку покласти на Ленінський РВ УМВС України в Кіровоградській області.

         Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом 5-ти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду  може бути подана протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження через даний суд до апеляційного суду Кіровоградської області.



Суддя Ленінського

районного суду

 м. Кіровограда                                 Черненко І.В.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація