Справа № 1-261/09
В И Р О К
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
20 серпня 2009 року Ковельський міськрайонний суд
Волинської області
в складі : головуючого - судді Наваляного А.Д.
при секретарі Федорук Г.Б.
з участю прокурора ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Ковель справу про обвинувачення
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, українця, громадянина України, уродженця с.Вічині Рожищенського р-ну, з середньою освітою, не працюючого, одруженого, проживаючого смт.Голоби Ковельського р-ну, АДРЕСА_1 , не судимого, у скоєнні злочину,
передбаченого ст.ст.358ч.1, 358ч.3 КК України,
в с т а н о в и в :
ОСОБА_2 у червні 2009 року за місцем свого проживання смт.Голоби Ковельського р-ну, АДРЕСА_1 , шляхом вклеювання власної фотокартки в пенсійне посвідчення № НОМЕР_1 , що належало ОСОБА_3 як інваліду П групи, і видане від імені Рожищенського відділу соціального захисту населення Волинської області, підробив документ з метою його використання для депозитного проїзду на транспорті. 8 та 9.07.2009 року ОСОБА_2 використав даний підроблений документ при проїзді від ст.Заболоття до ст.Ковель та від ст.Ковель до ст.Голоби.
Підсудний ОСОБА_2 вину у скоєному визнав повністю, показавши суду, що дійсно у червні ц.р. підробив пенсійне посвідчення свого померлого двоюрідного брата, вклеївши в нього свою фотокартку. Підробив цей документ з метою проїзду безоплатно в поїздах приміського сполучення 8 та 9 липня ц.р. за допомогою даного документу безоплатно проїхав зі ст.Заболоття до ст.Ковель та ст.Ковель до ст.Голоби Львівської залізниці. З вказаним посвідченням був затриманий провідником. Розкаюється у вчиненому.
Крім показів підсудного, його вина у вчиненому стверджується іншими доказами, фактичні обставини, яких не оспорюються учасниками судового розгляду.
Таким чином під час розгляду кримінальної справи встановлено, що ОСОБА_2 своїми діями вчинив підробку документа та використовував даний підроблений документ і його дії слід кваліфікувати за ст.358 ч.1 та ст.358ч.3 КК України.
Обираючи покарання суд враховує характер і ступінь суспільної небезпечності вчиненого, дані про особу винного, вчинення кількох злочинів як обставину, що обтяжує відповідальність, щире розкаяння – як обставину, що пом’якшує покарання і вважає, що виправлення підсудного можливе при застосуванні відносно нього покарання у вигляді штрафу.
Речовий доказ слід знищити.
Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд, -
З А С У Д И В :
ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.ст.358ч.1, 358ч.3 КК України і обрати йому покарання:
• за ст.358 ч.1 КК України – 510 грн. штрафу;
• за ст.358 ч.3 КК України – 520 грн. штрафу.
На підставі ст.70 КК України за сукупності злочинів шляхом часткового складання призначених судом покарань остаточно визначити ОСОБА_2 покарання у вигляді 550 (п’ятсот п’ятдесят) грн. штрафу.
Міру запобіжного заходу до вступу вироку в законну силу залишити попередню – підписку про невиїзд.
Речовий доказ: пенсійне посвідчення інваліда П групи № НОМЕР_1 видане на ім’я ОСОБА_3 , яке знаходиться в матеріалах справи (а.с.50) – знищити.
Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Волинської області протягом п’ятнадцяти днів з моменту його проголошення.
Головуючий: А.Д.НАВАЛЯНИЙ