Судове рішення #581341
Справа №1-39/2007

Справа №1-39/2007

ПОСТАНОВА

 ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

"07" лютого 2007 року                                                                                               смт.Добровеличківка

Добровеличківський районний суд, Кіровоградської області, в складі:

Головуючого судді                                                                                                    Цоток В.В.

при секретарі                                                                                                           Новашицькій O.K.

з участю прокурора                                                                                                   Іванченко І.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі засідань Добровеличківського районного суду, Кіровоградської області кримінальну справу по обвинуваченню

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженки АДРЕСА_1, Добровеличківського району, Кіровоградської області, жительки міста Помічна, Добровеличківського району, Кіровоградської області, АДРЕСА_2, громадянки України, українки, освіта середня, одруженої, пенсіонера, раніше не судимої,

в скоєнні злочину, передбаченого ч.І ст.203 КК України ,-

ВСТАНОВИВ:

Підсудна в період з серпня по грудень місяць 2006 року по місцю свого проживання, яке знаходиться за адресою : місто Помічна, Добровеличківського району, Кіровоградської області, АДРЕСА_2, займалася господарською діяльністю, щодо якої є спеціальна заборона, встановлена законом, а саме здійснювала незаконний збут спиртних напоїв домашнього виготовлення ( самогон ) . Зокрема на протязі вказаного періоду незаконно реалізовувала жителям міста Помічна, Добровеличківського району, Кіровоградської області ОСОБА_2 та ОСОБА_3 самогон по ціні 5 гривень за 0,5 літрів .

Підсудна свою вину в інкримінованому їй злочині визнала повністю, щиро розкаялася та пояснила, що дійсно в період з серпня по грудень місяць 2006 року, в зв'язку із скрутним матеріальним становищем, реалізовувала жителям міста Помічна, Добровеличківського району, Кіровоградської області по ціні 5 гривень за 0,5 літрів залишки самогону який до цього придбала у невідомих осіб для лікування свого чоловіка. Кошти, отримані від продажу спиртних напоїв витрачала на лікування свого чоловіка та на особисте лікування.

Дослідивши зібрані по справі докази в порядку, передбаченому частиною 3 статті 299 КПК України, суд прийшов до висновку, що вина ОСОБА_1. в зайнятті господарською діяльністю, щодо якої є спеціальна заборона, а саме у виготовленні з метою збуту та збуті алкогольних напоїв, доведена повністю. Дії підсудної кваліфікуються по частині 1 статті 203 КК України .

Вирішуючи питання про призначення підсудній виду та міри покарання, суд враховує характер і ступінь тяжкості вчиненого нею злочину, особу винну , обставини, що пом'якшують та обтяжують покарання.

ОСОБА_1. вчинила злочин, який відноситься до категорії злочинів невеликої тяжкості, щиро покаялася та активно сприяла в розкритті злочину , по місцю проживання характеризується виключно з позитивної сторони, є особою похилого віку, до кримінальної відповідальності притягується вперше .

Обставини, що пом'якшують покарання : щире каяття та активне сприяння в розкритті злочину, вчинення злочину особою, яка раніше не притягувалася до кримінальної відповідальності.

 

Обставин, що обтяжують покарання судом не встановлено .

З   огляду   на   вказане   суд   вважає,   що   підсудну   слід   звільнити   від   кримінальної відповідальності в зв'язку з дійовим каяттям, а справу провадженням закрити. Цивільний позов по справі не заявлявся.

Речові докази по справі: алкогольний напій самогон в кількості 0,5 літрів, що знаходиться в камері зберігання речових доказів Добровеличківського РВ УМВС України в Кіровоградській області слід знищити після вступу постанови в законну силу.

Судові витрати по справі відсутні.

Враховуючи викладене, на підставі ст. 45 КК України, керуючись ст.ст. 7-1,7-2 КПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 народження в скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 203 КК України - закрити в зв'язку з дійовим каяттям .

Запобіжний захід ОСОБА_1. " Підписка про невиїзд " - скасувати .

Речові докази по справі: алкогольний напій самогон в кількості 0,25 літрів, який знаходиться в камері зберігання речових доказів Добровеличківського РВ УМВС України в Кіровоградській області - знищити після вступу постанови в законну силу.

Постанова суду може бути оскаржена до апеляційного суду в Кіровоградській області на протязі п'ятнадцяти діб з моменту її проголошення, шляхом подачі апеляції ( апеляційного подання) через Добровеличківський районний суд, Кіровоградської області.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація