Україна
ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
< про відмову в відкритті апеляційного провадження >
29 липня 2011 року справа №2а-2003/11/0551
Суддя Донецького апеляційного адміністративного суду Геращенко І.В.
розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Центрально-міського районного суду м. Горлівки Донецької області від 07.12.2010 року у справі № 2а-2003/11/0551 про відкриття провадження у адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Центрально-міському районі м. Горлівки Донецької області про стягнення допомоги дітям війни,-
В С Т А Н О В И В :
Ухвалою Центрально-Міського районного суду м. Горлівки Донецької області від 07.12.2010 року відкрите скорочене провадження у справі № 2а-2003/11/0551 (суддя Кошева О.А.) за позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в Центрально-Міському районі м. Горлівки Донецької області про стягнення недоплаченої щомісячної соціальної допомоги дітям війни.
Ухвалою Центрально-Міського районного суду м. Горлівки Донецької області від 07.12.2010 року позовна заява ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в Центрально-Міському районі м. Горлівки Донецької області залишена без розгляду в частині зобов’язання відповідача зробити перерахунок та виплати недоплачену державну соціальну допомогу “дитині війни” за період з 01.01.2006 року по 29.05.2010 року.
Постановою Центрально-Міського районного суду м. Горлівки Донецької області від 11.01.2011 позовні вимоги задоволені в частині зобов’язання відповідача нарахувати та сплатити доплату до пенсії в розмірі 30% від пенсії за віком як дитині війни з 30.05.2010 року по 31.12.2010 року, з урахуванням фактично виплачених сум.
Позивачем подана апеляційна скарга на ухвалу Центрально-Міського районного суду м. Горлівки Донецької області від 07.12.2010 року про відкриття скороченого провадження, з вимогами скасувати ухвалу Центрально-Міського районного суду м. Горлівки Донецької області від 07.12.2010 року та задовольнити позовні вимоги у повному обсязі.
З матеріалів справи вбачалося, що фактично апелянт не згоден з ухвалою Центрально-Міського районного суду м. Горлівки Донецької області від 07.12.2010 року про залишення позовної заяви без розгляду в частині зобов’язання відповідача зробити перерахунок та виплати недоплачену державну соціальну допомогу “дитині війни” за період з 01.01.2006 року по 29.05.2010 року.
Ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 19.07.2011 року апеляційна скарга ОСОБА_1 залишена без руху, апелянту встановлено строк на усунення недоліків апеляційної скарги, а саме, уточнення на який саме процесуальний документ подана апеляційна скарга.
28.07.2011 року з метою усунення недоліків, апелянтом надана апеляційна скарга з вимогами скасувати ухвалу Центрально-Міського районного суду м. Горлівки Донецької області від 07.12.2010 року про відкриття скороченого провадження та задовольнити позовні вимоги у повному обсязі
Згідно частини 2 статті 185 ОСОБА_3 адміністративного судочинства України ухвали суду першої інстанції можуть бути оскаржені в апеляційному порядку окремо від постанови суду повністю або частково у випадках, встановлених цим ОСОБА_3. Заперечення на інші ухвали можуть бути викладені в апеляційній скарзі на постанову суду першої інстанції.
ОСОБА_3 адміністративного судочинства України, зокрема статті 107, не передбачають можливість оскарження ухвали про відкриття провадження у адміністративній справі.
Частиною 4 ст. 189 ОСОБА_3 адміністративного судочинства України зазначено, що суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження у справі, якщо справа не підлягає апеляційному розгляду у порядку адміністративного судочинства.
За таких обставин у відкритті апеляційного провадження слід відмовити.
На підставі викладеного, керуючись статтею 107, пунктом 1 частини 1 статті 109, статтями 185, 189, 211, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя-доповідач, -
УХВАЛИВ:
Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною ОСОБА_1 на ухвалу Центрально-міського районного суду м. Горлівки Донецької області від 07.12.2010 року у справі № 2а-2003/11/0551 про відкриття провадження у адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Центрально-міському районі м. Горлівки Донецької області про стягнення допомоги дітям війни.
Ухвала Донецького апеляційного адміністративного суду за наслідками апеляційного перегляду набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, визначених ОСОБА_3 адміністративного судочинства України, а в разі складення в повному обсязі відповідно до статті 160 цього ОСОБА_3 - з дня складення в повному обсязі.
Суддя І.В. Геращенко