Україна
ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
14 липня 2014 р. справа №437/9169/13-а
Приміщення суду за адресою: м. Донецьк бульвар Шевченка, 26
ОСОБА_1 Донецького апеляційного адміністративного суду ОСОБА_2, розглянувши апеляційну скаргу Департаменту з питань праці та соціального захисту населення Луганської міської ради на постанову Леннського районного суду м.Луганська від 21 листопада 2013 р. у справі № 437/9169/13-а за позовом ОСОБА_3 до Департаменту з питань праці та соціального захисту населення Луганської міської ради, Жовтневої міжрайонної виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії,-
В С Т А Н О В И В :
До Донецького апеляційного адміністративного суду надійшла адміністративна справа з апеляційною скаргою Департаменту з питань праці та соціального захисту населення Луганської міської ради на постанову Леннського районного суду м.Луганська від 21 листопада 2013 р. у справі № 437/9169/13-а.
Ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 03.07.2014 року у зв’язку з виявленими недоліками апеляційної скарги, остання була залишена без руху та встановлено термін для усунення виявлених судом недоліків протягом п’яти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху, а саме: на виконання вимог КАС України, апелянту запропоновано надати оригінал документу про сплату судового збору у розмірі 36 грн. 54 коп.
14.07.2014 року від апелянта надійшло клопотання про продовження строку для усунення виявлених недоліків апеляційної скарги, в якому він посилається на неможливість своєчасно сплатити судовий збір, у зв’язку з нестабільною роботою Державної казначейської служби України м. Луганська по причині проведення на території Луганської області антитерористичної операції.
Враховуючи викладене, вважаю за можливим продовжити термін для усунення виявлених недоліків апеляційної скарги Департаменту з питань праці та соціального захисту населення Луганської міської ради на постанову Леннського районного суду м.Луганська від 21 листопада 2013 р. у справі № 437/9169/13-а.
Керуючись ст. ст. 102, 108, 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України,
У Х В А Л И В :
Продовжити строк для усунення виявлених недоліків апеляційної скарги Департаменту з питань праці та соціального захисту населення Луганської міської ради на постанову Леннського районного суду м.Луганська від 21 листопада 2013 р. у справі № 437/9169/13-а – до 31 липня 2014 року.
Після усунення недоліків апеляційної скарги у строк, встановлений судом, вона вважатиметься поданою у день первинного її подання до суду.
В разі невиконання вимог цієї ухвали апеляційна скарга повертається апелянту.
Ухвала може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом 20 днів.
ОСОБА_1 ОСОБА_2