Судове рішення #5853228

№ 3-5947/2007р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

8 жовтня 2007 року

Суддя Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області Боровицький О.А, розглянувши матеріали, які надійшли від начальника 5-го МРВ ДАІ УМВС України в Хмельницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, непрацюючого, прож.: ІНФОРМАЦІЯ_2,

за ст. 122 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

 

ВСТАНОВИВ:

 

20 серпня 2007 року о 22 год. 25 хв. ОСОБА_1, керуючи транспортним засобом марки „ВАЗ" номерний знак К4702ХМ, в м. Старокостянтинові, на порушення вимог п. 8.4 (в) Правил дорожнього руху, здійснив зупинку в зоні дії дорожнюго знаку «Зупинка заборонена».

Вина ОСОБА_1 у вчиненні зазначеного правопорушення підтверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення та поясненням правопорушника.

Керуючись ст. 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

 

ПОСТАНОВИВ:

 

Визнати винним ОСОБА_1 у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122 ч. 2 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у виді попередження.

Постанова оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація