код суду 2023
Справа № 3-2036/2009 рік
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
14.09.2009 р. Куп’янський міськрайонний суд Харківської області в складі: головуючого-судді - Демченко І.М., при секретарі – Бабенко О.М., розглянувши у судовому засіданні адміністративну справу, яка надійшла з ВДАІ по обслуговуванню м. Куп’янська та Куп’янського району та АТІ ГУМВСУ в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина України ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Куп’янська, Харківської області, який мешкає за адресою : АДРЕСА_1, не працюючого, відомостей про ідентифікаційний код і номери засобів зв’язку немає, за ст.130 ч.1 КУпАП,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_2 14.07.2009 року о 13.10 год. на 111 км а/д Р07, керував транспортним засобом Хонда-Діо у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медичного огляду у встановленому порядку на факт вживання алкоголю відмовився у присутності двох свідків.
Викладене підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ВВ за № 001007 від 14.07.2009р., який складено інспектором Сватівського взводу ДПС Манько О.В. та письмовими поясненнями ОСОБА_2, відповідно до яких він з протоколом згоден, дійсно 14.07.2009р. о 12 годині випив 0,5 л. пива алкогольного «Оболонь», після чого керував транспортним засобом. У той же день о 13.10 год. він був зупинений працівниками ДПС. Від медичного освідоцтва відмовився у присутності двох свідків. Крім того, обставини, викладені у протоколі, підтверджуються письмовими поясненнями двох свідків ОСОБА_4 і ОСОБА_5,які є у матеріалах справи ( а.с. 2-5).
До суду гр-н ОСОБА_2 не з»явився, хоча належним чином був повідомлений про час та місце розгляду справи у суді. Заяви про перенесення слухання справи на іншу дату та заперечень проти складеного відносно нього адміністративного протоколу не надав.
Дії громадянина ОСОБА_2 суд кваліфікує по ст. 130 ч.1 КпАП України.
Враховуючи викладене, відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, його пояснення, характер і обставини скоєного адмінправопорушення, ненастання тяжких наслідків від діяння, суд вважає необхідним притягти ОСОБА_2 до покарання у вигляді штрафу.
Керуючись ст. ст. 130 ч.1, 268, 283, 284 КУпАП, суд, –
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_2 визнати винним в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП і накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 2550,00 грн.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області через Куп’янський міськрайонний суд Харківської області протягом 10 днів з дня її винесення.
Постанова суду дійсна для пред»явлення до виконання на протязі 3 місяців з дня закінчення строку на її оскарження.
Суддя І.М.Демченко