Судове рішення #5866597

                                                                                                                Справа № 3 - 731/09 р.

 

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И


        11 серпня 2009 року Суддя Великобагачанського районного суду  Полтавської області Хоролець В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Великобагачанського РВ ГУМВС України в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності


                                                    ОСОБА_1

                                                  ІНФОРМАЦІЯ_1року народження,  що проживає в с. Затін

                                                    Великобагачанського району Полтавської області,

                                                    не працює, ідентифікаційний номер суду невідомий, до

                                                    адміністративної відповідальності на протязі року не

                                                    притягувався

 

                                                               за ст.ст. 185, 173 КУпАП                                        


ВСТАНОВИВ:


08 серпня 2009 року близько 22 год. 00 хв. громадянинОСОБА_1перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння здійснив злісну непокору законним вимогам працівників міліції, відмовився проїхати до РВ, виражався нецензурною лайкою в адресу працівників міліції, хватав за верхній форменний одяг, на неодноразові зауваження не реагував, чим здійснив злісну непокору працівникам міліції та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.185 КУпАП.

08 серпня 2009 року близько 21 год. 30 хв. громадянин ОСОБА_1 перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння на вулиці с. Затін Великобагачанського району Полтавської області образливо чіплявся до громадян, виражався нецензурною лайкою в їх адресу, поводив себе неадекватно, на неодноразові зауваження не реагував, тобто скоїв правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП.

В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину в скоєнні правопорушень визнав повністю, розкаявся і суду пояснив, що з протоколами він ознайомлений, він  дійсно 08.08.2009 року близько 21 год. 30 хв. перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння на вулиці с. Затін  образливо чіплявся до громадян, виражався нецензурною лайкою в їх адресу, поводив себе неадекватно, а згодом близько 22 год. 00 хв. здійснив злісну непокору законним вимогам працівників міліції, відмовився проїхати до РВ, виражався нецензурною лайкою в адресу працівників міліції, хватав за верхній форменний одяг, на неодноразові зауваження не реагував.

Крім визнання особою, яка притягується до адміністративної відповідальності своєї вини, його вина підтверджується протоколами про адміністративне правопорушення (а.с.1-2, 9-10), протоколом медичного огляду № 180 від 08.008.2009 року, з якого вбачається, що ОСОБА_1 перебував в стані сп’яніння (а.с.3), рапортом Гаркавенка В.П. (а.с.4), письмовими поясненнями ОСОБА_2 та ОСОБА_3 (а.с.5-6), що і стало підставою для затримання правопорушника.

У відповідності до ч. 2 ст. 36 КУпАП адміністративні справи  підлягають об’єднанню і повинні розглядатися в одному адміністративному провадженні, а стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа  вчинених.

Обираючи вид стягнення, суддя визнає обставиною, що обтяжує відповідальність  вчинення  правопорушення  в стані алкогольного сп’яніння.    

Обставиною, що пом’якшує відповідальність особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, суддя  вважає щире розкаяння ОСОБА_1

Враховуючи викладене, з урахуванням обставин справи та особи винного, вважаю за необхідне застосувати відносно ОСОБА_1 вид стягнення у вигляді штрафу

Керуючись ч.2 ст. 36, ст.ст. 173,185,280, 283,284,289,294  КУпАП, суддя,-


П О С Т А Н О В И В:


Визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні правопорушень, передбачених ст.ст. 173, 185 КУпАП і накласти стягнення у вигляді штрафу в сумі 136 (сто тридцять шість) гривень на користь держави.

 

    Апеляційну скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Полтавської області через Великобагачанський районний суд.

Постанова  про застосування адміністративного арешту виконується негайно.  

 

              Суддя                    

 












 


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація