Судове рішення #58874463

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження № 11-кп/774/626/15 Справа № 206/7106/14-к Головуючий у 1 й інстанції - ОСОБА_1 Доповідач - Свідерська Т.А.


У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження

06 березня 2015 року м. Дніпропетровськ

Суддя-доповідач судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Дніпропетровської області ОСОБА_2, розглянувши матеріали провадження за апеляційною скаргою обвинуваченої ОСОБА_3 та захисника ОСОБА_4 на вирок Самарського районного суду м.Дніпропетровська від 15 січня 2015 року,

ВСТАНОВИЛА:

23 лютого 2015 року до Апеляційного суду Дніпропетровської області надійшли матеріали кримінального провадження за апеляційною скаргою обвинуваченої ОСОБА_3 на вирок Самарського районного суду м.Дніпропетровська від 15 січня 2015 року, яким ОСОБА_3 було засуджено за ч.1 ст.125 КК України до покарання у вигляді громадських робіт строком на 100 годин.

Ухвалою Апеляційного суду Дніпропетровської області від 24 січня 2015 року апеляцію обвинуваченої ОСОБА_3 було залишено без руху, надано десятиденний строк для усунення недоліків з дня отримання зазначеної ухвали суду. У зазначений судом апеляційної інстанції строк обвинуваченою та її захисником недоліки апеляції було усунуто.

04 березня 2015 року до Апеляційного суду надійшла апеляційна скарга обвинуваченої ОСОБА_3 та захисника ОСОБА_4 яка відповідає вимогам до змісту апеляційної скарги, передбаченим ст.ст. 395, 396 КПК України.

Згідно з частиною 2 статті 399 КПК України, якщо особа усунула недоліки апеляційної скарги у строк, встановлений суддею-доповідачем, вона вважається поданою у день первинного її подання до суду апеляційної інстанції. Встановлений Апеляційним судом строк для усунення недоліків обвинувачена ОСОБА_3 не порушила.

Підстав для повернення апеляційної скарги та відмови у відкритті апеляційного провадження, згідно зі ст.399 КПК України не вбачається.

Керуючись ст.398, 401, 402, 422 КПК України, суддя-доповідач,

УХВАЛИЛА:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою обвинуваченої ОСОБА_3 та захисника ОСОБА_4 на вирок Самарського районного суду м.Дніпропетровська від 15 січня 2015 року, яким ОСОБА_3 було засуджено за ч.1 ст.125 КК України до покарання у вигляді громадських робіт строком на 100 годин.

Надіслати учасникам судового провадження копії ухвали про відкриття апеляційного провадження і копії апеляційної скарги обвинуваченої та її захисника.

          Надати учасникам судового провадження інформацію про їх загальні  права та обов’язки (глава 3 КПК України).

          Роз’яснити особі, яка подала апеляційну скаргу, про те, що згідно зі ст. 403 КПК України вона має право відмовитися від цієї скарги до закінчення апеляційного розгляду. Захисник підозрюваного, обвинуваченого, представник потерпілого можуть відмовитися від апеляційної скарги тільки за згодою відповідно підозрюваного, обвинуваченого чи потерпілого.

          До початку апеляційного розгляду особа, яка подала апеляційну скаргу, має право змінити або доповнити її. Внесення до апеляційної скарги змін, які тягнуть за собою погіршення становища обвинуваченого, за межами строків на апеляційне оскарження не допускається.

          Роз’яснити, що особи, зазначені у статті 393 КПК України (обвинувачений, його законний представник чи захисник, потерпілий або його законний представник чи представник, прокурор, цивільний позивач або його представник чи законний представник, цивільний відповідач або його представник) та інші особи у випадках, передбачених законом, відповідно до вимог ст. 402 КПК України мають право подати до Апеляційного суду Дніпропетровської області заперечення в письмовій формі на апеляційну скаргу.

      У запереченні на апеляційну скаргу треба зазначити:

1)  найменування суду апеляційної інстанції, до якого подається заперечення;

2)  прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання особи, яка подає заперечення, а також номер засобу зв’язку , адресу електронної пошти, якщо такі є;

3)  судове рішення, яке оскаржується, і назва суду, який його ухвалив;

4)  вказівку на те, у чому полягає незгода з положеннями апеляційної скарги, та обґрунтування такої незгоди;

5)  клопотання особи, яка подає заперечення на апеляційну скаргу, якщо у такому клопотанні є необхідність;

6)  до заперечення повинні бути додані матеріали, на які посилається особа, що подає заперечення, але яких немає у матеріалах провадження;

7)  у запереченні необхідно зазначити перелік усіх доданих матеріалів.

8)  у запереченні на апеляційну скаргу зазначається, чи бажає особа взяти участь в апеляційному розгляді. Заперечення на апеляційну скаргу підписується особою, яка його подає.

Встановити учасникам судового провадження строк до 15 березня 2015 року, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу із зазначенням, чи бажають вони взяти участь в апеляційному розгляді.

          Ухвала оскарженню не підлягає.


          

Суддя Апеляційного суду Т.А.Свідерська



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація