Судове рішення #588907
Справа № 2-48

Справа        2-48

2007   року

 

РІШЕННЯ

ІМ'ЯМ      УКРАЇНИ

23 січня  2007 року Чемеровецький районний суд Хмельницької області

в складі головуючого -судді -Мороза В.М.

при секретарі - Цутель Т.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Чемерівці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 доОСОБА_2про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом до відповідачки про розірвання шлюбу, мотивуючи це тим, що спільне подружнє життя з відповідачкою не склалося через скандали в сім»ї.

Сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з ІНФОРМАЦІЯ_1року, від даного шлюбу дітей не має .

Сторони в судове засідання не з»явилися, однак від них надійшли заяви в яких вони наполягають на розлученні.

Дослідивши наявні матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, так як сторони спільно не проживають і подальше проживання та збереження шлюбу не можливе.

Згідно ст. 105 ч.З Сімейного Кодексу України "шлюб припиняється в наслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду" .

Керуючись ст. ст. 104, 105, 109,110, 112 Сімейного Кодексу України ст. ст. 208,209,212-214 ст.ст. 227,228 ЦПК України суд ,

ВИРІШИВ:

Позов задоволити. Шлюб, зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1року Кутковецькою сільською радою Чемеровецького району Хмельницької області, між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 актовий записНОМЕР_1, розірвати .

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1. таОСОБА_2 по 8.50 грн. з кожного, держмито на користь держави .

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Хмельницької області через Чемеровецький районний суд, з одночасним надісланням копії апеляційної скарги до апеляційного суду Хмельницької області.

Заяву про апеляційне оскарження може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження .

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне

оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне

оскарження.                    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація