Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #58906204

Справа № 290/635/16-ц

УКРАЇНА

РОМАНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_________________________________________________________________________


РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 вересня 2016 року смт. Романів

Романівський районний суд Житомирської області у складі:

головуючого судді Кравчук В.П.,

при секретарі Багінській В.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Романові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, –

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що спільне життя не склалося, сторони мають різні погляди на сімейне життя та обов’язки, внаслідок чого виникали сварки. Подружні стосунки сторони припинили з березня 2016 року, спільного господарства не ведуть. Від шлюбу мають неповнолітнього сина – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Позивач вважає, що подальше спільне життя та збереження шлюбу суперечить його інтересам.

Згідно вимог позовної заяви позивач просить шлюб з відповідачем розірвати.

Позивач ОСОБА_1 в судове засідання 07.09.2016 року не з’явився, до суду подав заяву від 05.09.2016 року, згідно якої заявлений ним позов про розірвання шлюбу підтримує повністю, просить справу слухати у його відсутності.

Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання 07.09.2016 року не з’явилася, до суду подала заяву від 05.09.2016 року, згідно якої заявлений позов ОСОБА_1 до неї про розірвання шлюбу визнає, просить справу слухати у її відсутності.

На підставі статей 158, 169 ЦПК України, суд вважає можливим розглядати справу за відсутності сторін та ухвалити рішення у справі на підставі наявних в ній доказів.

В судовому засіданні знайшло своє підтвердження, що сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 07.08.1999 року. Від шлюбу мають неповнолітнього сина – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Позивач просить шлюб з відповідачем розірвати, рахуючи, що збереження шлюбу та спільне життя неможливе, сім’я сторін розпалася.

Дані обставинами підтверджуються матеріалами справи.

Правовідносини, що виникли між сторонами регулюються положеннями Сімейного кодексу України.

Відповідно до статей 104 ч.2, 105 ч.3 Сімейного кодексу України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду, відповідно до статті 110 цього Кодексу.

Відповідно до ч.1 ст.110 Сімейного кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя.

Відповідно до ч.2 ст.112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхньої дитини, що мають істотне значення.

Відповідно до ч.2 ст.114 Сімейного кодексу України у разі розірвання шлюбу судом шлюб припиняється у день набрання чинності рішенням суду про розірвання шлюбу.

Виходячи із наданих позивачем доказів, суд приходить до висновку, що заявлений позов обґрунтований та підлягає повному задоволенню, оскільки позивач наполягає на розірванні шлюбу, сім’я сторін фактично розпалася, сімейно-шлюбні відносини між сторонами припинені, намірів зберігати сім’ю сторони не мають та враховуючи повне визнання позовних вимог відповідачем, суд приходить до висновку, що шлюб між сторонами необхідно розірвати.

Керуючись ст.ст. 104 ч.2, 105 ч.3, 110, 112 Сімейного кодексу України, ст.ст. 10, 11, 60, 197 ч.2, 209, 212, 213, 214, 215, 218 ЦПК України, суд –

ВИРІШИВ:

Шлюб, зареєстрований 07.08.1999 року виконкомом Ясногородської сільської ради Дзержинського району Житомирської області, запис №3, між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянином України, та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, громадянкою України – розірвати.

Рішення після набрання ним законної сили надіслати до органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем його ухвалення для внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та проставлення відмітки в актовому записі про шлюб.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до апеляційного суду Житомирської області через Романівський районний суд Житомирської області протягом десяти днів з дня його проголошення.

Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Головуючий суддя           В.П. Кравчук


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація