УХВАЛА
про закриття провадження у справі
14 вересня 2009 року справа № 2а-3912/09/2370
м. Черкаси
Черкаський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Холода Р.В.,
при секретарі судового засідання Шоколенко Т.М.,
за участю представників:
від позивача - Литвин Н.П., за довіреністю,
від відповідача - Гринюк Т.Б., за довіреністю,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Черкаси адміністративну справу за позовом закритого акціонерного товариства «Корсунь-Шевченківська швейна фабрика» до управління Пенсійного фонду України в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області про скасування визнання недійсним рішення про застосування фінансових санкцій та нарахування пені,
ВСТАНОВИВ:
Закрите акціонерне товариство «Корсунь-Шевченківська швейна фабрика» 10 серпня 2009 року звернулось до Черкаського окружного адміністративного суду з позовом до управління Пенсійного фонду України в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області, в якому просить визнати незаконним рішення № 216 від 09.06.2009 р. про застосування фінансових санкцій у розмірі 10886 грн. 78 коп. та нарахування пені в розмірі 876 грн. 06 коп. за несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) страхових внесків за період з 20.05.2009 р. по 28.05.2009р. та скасувати його повністю.
У судовому засіданні встановлено, що відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців серії АВ № 997418, 31 липня 2009 року припинена державна реєстрація юридичної особи закритого акціонерного товариства «Корсунь-Шевченківська швейна фабрика».
Як пояснив у судовому засіданні представник позивача, під час провадження у справі відбулася заміна організаційно-правової форми - закритого акціонерного товариства «Корсунь-Шевченківська швейна фабрика» на товариство з обмеженою відповідальністю «Корсунь-Шевченківська швейна фабрика». На підтвердження даного факту представник позивача надав Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи серії А00 № 812747 та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців серії АВ № 997418, з яких вбачається, що товариство з обмеженою відповідальністю «Корсунь-Шевченківська швейна фабрика» зареєстровано 31.07.2009 р.
Згідно п. 4 ст. 25 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», дата внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації юридичної особи є датою державної реєстрації юридичної особи.
Відповідно до п. 15 ст. 37 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», державна реєстрація юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення, здійснюється у порядку, який встановлено статтями 24 - 27 цього Закону. При перетворенні юридичної особи до неї не застосовуються обмеження, встановлені частиною другою статті 35 цього Закону, а тому перетворення вважається завершеним з моменту державної реєстрації новоутвореної юридичної особи.
Враховуючи те, що закрите акціонерне товариство звернулось з позовом 10 серпня 2009 року, а відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 31 липня 2009 року припинена державна реєстрація даної юридичної особи, тобто до суду звернулась ліквідована юридична особа, тому судом поставлено на обговорення питання щодо закриття провадження у справі.
Представники сторін не заперечували проти закриття провадження у справі.
Суд закриває провадження у справі, у разі смерті або оголошення в установленому законом порядку померлою особи, яка була стороною у справі, якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва, або ліквідації підприємства, установи, організації, які були стороною у справі (п. 5 ч. 1 ст. 157 Кодексу адміністративного судочинства України).
На підставі викладеного, керуючись п.5 ч. 1 ст. 157, ст.ст. 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
УХВАЛИВ:
Закрити провадження у справі за позовом закритого акціонерного товариства «Корсунь-Шевченківська швейна фабрика» до управління Пенсійного фонду України в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області про скасування визнання недійсним рішення про застосування фінансових санкцій та нарахування пені.
Ухвала відповідно до ч. 1 ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом п'яти днів з дня її отримання особою, яка оскаржує ухвалу, за правилами, встановленими ст.ст. 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Р.В. Холод