Судове рішення #58943393

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

___________________________________________________________________________________

Справа №11сс/796/2599/2016 Головуючий у суді І інстанції - Антонова Н.В.

Доповідач - Бовтрук В.М.

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

07.09.2016 колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва у складі:

головуючого судді - Бовтрук В.М.

суддів - Маліновського О.А., Ігнатова Р.М.

при секретарі - Міленко О.В.

за участю прокурора - Люшненко Д.Ю.

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали провадження за апеляційною скаргою адвоката Мазуркевича М.А. в інтересах підозрюваного ОСОБА_3 на ухвалу слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва від 11.07.2016, -

В С Т А Н О В И Л А:

Цією ухвалою повернуто скаргу адвоката Мазуркевича М.А. в інтересах підозрюваного ОСОБА_3 на рішення слідчого Голосіївського УП ГУ НП в м. Києві Бабкової Л.В., прокурора Київської місцевої прокуратури №1 від 04.03.2016 про зупинення досудового розслідування по кримінальному провадженню № 12014100010000030.

Ухвала мотивована тим, що скарга адвоката Мазуркевича М.А. в інтересах підозрюваного ОСОБА_3 подана з пропуском строку, передбаченого ч.1 ст. 304 КПК України, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку.

Не погоджуючись із зазначеним рішенням слідчого судді, адвокат Мазуркевич М.А. в інтересах підозрюваного ОСОБА_3 подав апеляційну скаргу та зміни до неї, в яких просить ухвалу слідчого судді скасувати та постановити нову ухвалу, якою скасувати постанову слідчого Голосіївського УП ГУ НП в м. Києві БабковоїЛ.В. про зупинення досудового розслідування по кримінальному провадженню №12014100010000030 від 04.03.201.

Обґрунтовуючи апеляційну скаргу, апелянт зазначає, що листом від 03.06.2016, який він отримав 29.06.2016, слідчим Голосіївського УП ГУ НП в м. Києві Бабковою Л.В. було відмовлено у задоволенні клопотання щодо ознайомлення з постановою про зупинення досудового розслідування у рамках матеріалів кримінального провадження №12014100010000030, а тому апелянт вважає, що строк на оскарження рішення слідчого Голосіївського УП ГУ НП в м. Києві Бабкової Л.В. про зупинення досудового розслідування слід відраховувати з моменту отримання ним зазначеного листа, а не з часу отримання ним інформації про наявність такого рішення.

02.09.2016 до суду апеляційної інстанції надійшло клопотання (заява) адвоката Мазуркевича М.А., який діє в інтересах підозрюваного ОСОБА_3, про закриття провадження за скаргою в порядку, передбаченому ст. 305 КПК України.

Заслухавши думку прокурора Люшненка Д.Ю., який не заперечував проти задоволення клопотання (заяви) адвоката Мазуркевича М.А., колегія суддів вважає, що провадження по справі підлягає закриттю, виходячи з наступного.

Відповідно до ч.2 ст. 305 КПК України, слідчий чи прокурор можуть самостійно скасувати рішення, передбачені пунктами 1,2,5 і 6 частини першої статті 303 цього Кодексу, припинити дію чи бездіяльність, які оскаржуються, що тягне за собою закриття провадження за скаргою.

Враховуючи вищенаведене, керуючись ст.ст. 305, 404 КПК України, колегія суддів, -

У Х В А Л И Л А :

Клопотання адвоката Мазуркевича М.А. задовольнити.

Закрити провадження за скаргою адвоката Мазуркевича М.А. в інтересах підозрюваного ОСОБА_3 на ухвалу слідчого судді Голосіївського районного суду м. Києва від 11.07.2016, якою повернуто скаргу адвоката Мазуркевича М.А. в інтересах підозрюваного ОСОБА_3 на рішення слідчого Голосіївського УП ГУ НП в м. Києві Бабкової Л.В., прокурора Київської місцевої прокуратури №1 від 04.03.2016 про зупинення досудового розслідування про кримінальному провадженню №12014100010000030.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація