Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #58960715

Справа № 708/1201/16-а

Номер провадження № 2-а/708/102/16


УХВАЛА

про відкриття скороченого провадження

19 вересня 2016 р.

Суддя Чигиринського районного суду Черкаської області Совгира І.В. розглянувши матеріали справи за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Чигиринського об"єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області про визнання дій неправомірними та зобов"язання здійснити перерахунок пенсії державного службовця,

ВСТАНОВИВ :

Позивач звернулася до суду з адміністративним позовом, де просить визнати дії відповідача щодо відмови в проведенні перерахунку пенсії державного службовця неправомірними та зобов"язати Чигиринське об"єднане управління Пенсійного фонду України Черкаської області здійснити перерахунок відповідно до статті 37-1 Закону України "Про державну службу" в редакції, що діяла на час призначення пенсії та виплату пенсії державного службовця, призначеної в розмірі 85% заробітної плати державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи в органі місцевого самоврядування, із урахуванням підвищення з 01.12.2015 року посадових окладів та довідки про заробітну плату, провести нарахування та здійснити виплату заборгованості, що виникне внаслідок такого перерахунку, з урахуванням раніше виплачених сум.

Враховуючи, що заява подана у відповідності до вимог ст.ст.105,106, ч.1п.1ст.183-2 КАС України, підстав для повернення позовної заяви, відмови у відкритті провадження чи залишення її без розгляду не вбачається, а тому, вважаю необхідним відкрити скорочене провадження по даній справі та запропонувати відповідачу подати в десятиденний строк до канцелярії Чигиринського районного суду Черкаської області письмові заперечення проти позову та докази, якими вони обгрунтовуються, або заяву про визнання позову.

У разі неподання відповідачем до зазначеного строку письмових заперечень проти позову та доказів, якими вони обгрунтовуються, справу буде розглянуто за наявними доказами.

Керуючись ч.3 ст.183-2 Кодексу адміністративного судочинства України,-

УХВАЛИВ :

Відкрити скорочене провадження по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Чигиринського об"єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області про визнання дій неправомірними та зобов"язання здійснити перерахунок пенсії державного службовця.

Відповідачу в десятиденний строк з дня отримання копії ухвали подати до канцелярії Чигиринського районного суду Черкаської області письмові заперечення проти позову та докази, якими вони обгрунтовуються, або заяву про визнання позову.

У разі неподання відповідачем до зазначеного строку письмових заперечень проти позову та доказів, якими вони обгрунтовуються, справу буде розглянуто за наявними доказами.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя І.В. Совгира


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація