Справа № 349/385/14-к
Провадження № 11-кп/779/173/2014
Категорія ст.185 ч.3 КК України
Головуючий у 1 інстанції Поглод О. В.
Суддя-доповідач ОСОБА_1
У Х В А Л А
03 липня 2014 року м. Івано-Франківськ
Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Івано-Франківської області в складі:
головуючого-судді Хруняка Є.В.,
суддів: Кривобокової Н.М., Поповича С.С.,
з участю: секретаря с/з ОСОБА_2,
прокурора Грищука В.І.,
потерпілого ОСОБА_3,
розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження №12014090210000040 за апеляційною скаргою прокурора, який брав участь у розгляді провадження судом першої інстанції на вирок Рогатинського районного суду від 15 квітня 2014 року відносно ОСОБА_4,-
в с т а н о в и л а :
Обвинувачений ОСОБА_4 03 липня 2014 року не з’явився повторно в судове засідання Апеляційного суду Івано-Франківської області, хоч про час та місце слухання справи повідомлявся своєчасно. Однак, не зважаючи на виклики, обвинувачений у судове засідання не з'являється і, як вбачається з матеріалів справи, така його поведінка носить системний характер, що дає підстави для колегії суддів апеляційного суду вважати про затягування розгляду справи.
Оскільки, участь обвинуваченого у розгляді справи по суті є обов’язковою, тому колегія суддів вважає за необхідним застосувати примусовий привід до ОСОБА_4 в Апеляційний суд Івано-Франківської області через органи внутрішніх справ Рогатинського РВ УМВС України в Івано-Франківській області.
На підставі викладеного та керуючись ст.323 КПК України, колегія суддів,-
у х в а л и л а :
Розгляд кримінального провадження за апеляційною скаргою прокурора, який брав участь у розгляді провадження судом першої інстанції на вирок Рогатинського районного суду від 15 квітня 2014 року відносно ОСОБА_4 перенести на 02 вересня 2014 року на 10 годину, про що повідомити учасників процесу.
Застосувати примусовий привід обвинуваченого ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, до Апеляційного суду Івано-Франківської області на вище вказаний час та дату.
Виконання даної ухвали щодо вказаної особи доручити начальнику Рогатинськоого РВ УМВС України в Івано-Франківської області.
Головуючий Є.В. Хруняк
Судді: Н.М. Кривобокова
ОСОБА_5
Згідно з оригіналом
Суддя Апеляційного суду
Івано-Франківської області ОСОБА_1