Гайворонський районний суд Кіровоградської області
м. Гайворон, вул. Воровського, 3, 26300, (05254) 2-36-83
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 серпня 2010 року Гайворонський районний суд Кіровоградської області в складі: головуючого судді Поліщук В.В., при секретарі Хмельовському О.М. розглянувши у відкритому судовому засіданні при попередньому розгляді в місті Гайвороні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, мотивуючи тим, що шлюбні відносини між ними фактично припинилися. Спільне життя з відповідачем не склалося, шлюб виявився невдалим. Причиною розпаду сім'ї стали постійні сварки, відсутність взаємоповаги та взаєморозуміння. Сім'я розпалась остаточно і не може бути збережена.
Від шлюбу сторони мають неповнолітню дитину: сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Позивач в судовому засіданні позов підтримав, просить розірвати шлюб між ним та відповідачем. Витрати, пов'язані з реєстрацією розірвання шлюбу в органі РАЦСу, просить покласти на нього.
Відповідач в судовому засіданні позов визнала повністю, згодна на розірвання шлюбу.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 ЦПК України. Згідно з ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Даючи оцінку обставинам по справі, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, оскільки поновити сім'ю сторін неможливо через їх небажання на примирення. Шлюб існує формально і тому суперечить інтересам сторін, що має істотне значення.
Державне мито за розірвання шлюбу необхідно стягнути з позивача.
Керуючись, ст.ст. 110, 112 СК України, ст.ст. 88, 213-215, 130 ч.4 ЦПК України, -
ВИРІШИВ:
Розірвати шлюб, зареєстрований поміж ОСОБА_1 та ОСОБА_2 16.09.2006 року Гайворонським відділом реєстрації актів цивільного стану Кіровоградської області, актовий запис № 93.
Після реєстрації розірвання шлюбу присвоїти ОСОБА_2 прізвище -Ромаш.
Стягнути при реєстрації розірвання шлюбу з ОСОБА_1 8 (вісім) гривень 50 копійок мита на користь держави. ОСОБА_2 від сплати державного мита звільнити.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Кіровоградської області через суд першої інстанції (Гайворонський районний суд), шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги.
Суддя Поліщук В.В.