Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #59057924



Справа № 174/571/16-ц

п/с № 2/174/397/2016

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

26 вересня 2016 року м. Вільногірськ

Суддя Вільногірського міського суду Дніпропетровської області Т.М. Данилюк, розглянувши цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, -

ВСТАНОВИВ:

Позивачка ОСОБА_1, звернулася до суду з позовом до відповідача ОСОБА_3, про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини – сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1

Дана позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням ст. 119 ЦПК України.

Не додержання вимог ст. 119 ЦПК України є підставою, відповідно до ст. 121 ЦПК України, для постановляння ухвали про залишення заяви без руху.

Як зазначає Пленум ВС України у постанові № 2 від 12.06.2009 р. «Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суду першої інстанції» у позовній заяві повинні міститися не лише позовні вимоги, а й бути викладені обставини, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, і зазначені докази, що підтверджують кожну обставину».

Відповідно до ст.109 ЦПК, позови до фізичної особи пред’являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом місцем її перебування.

Згідно п. п. 5, 6 ч. 2 ст. 119 ЦПК України, позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги та зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування.

Відповідно до ст. 181 СК України за рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька, і (або) у твердій грошовій сумі.

           Відповідно до ст. 182 СК України при визначенні розміру аліментів суд враховує: стан здоров’я дитини, стан здоров’я та матеріальне становище платника аліментів, наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки сина; інші обставини, що мають істотне значення.

В порушення п. 2,5 ч. 2 ст. 119 ЦПК України позивач у позовній заяві не зазначила всіх істотних обставин, якими обґрунтовує свої вимоги, зокрема у відповідності до вимог ст.182 СК України:

- не вказала жодних відомостей щодо стану здоров'я та матеріального становища платника аліментів;

- не зазначила відомостей щодо місця роботи відповідача та його доходи;

- відсутні посилання на докази, що підтверджують матеріальне становище позивачки, її місце роботи та можливість (чи не можливість) її самостійно утримувати дитину, не зазначено орієнтовну суму витрат, яку вона витрачає на утримання дитини в місяць;

- не вказала жодних відомостей щодо стану здоров'я дитини;

- не вказала жодних відомостей про наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних батьків, дочки, сина.

Відповідно до ст. 121 ЦПК України позовна заява, подана без додержання вимог, викладених у ст. 119, 120 ЦПК України підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.

Керуючись ст.ст. 117-119, 121 ЦПК України, ст. 182 СК України суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання ухвали.

У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк заяву вважати неподаною та повернути заявнику з усіма доданими матеріалами.

Ухвалу негайно направити позивачу для виконання.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя : Т.М. Данилюк








Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація