- Правопорушник: Турко Євген Ігорович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Дата документу 15.08.2016
Справа № 334/4659/16-п
Провадження № 3/334/1229/16
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 серпня 2016 року суддя Ленінського районного суду м. Запоріжжя Махіборода Н.О., розглянувши матеріали, які надійшли з Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області у відношенні:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, не працює, проживає в ІНФОРМАЦІЯ_3 -
за ст. 185 КУпАП, -
в с т а н о в и в:
Судом установлено, що 20.05.2016 року о 21-00 год., гр. ОСОБА_1 знаходячись по вул. Ярославська, №3 в м. Запоріжжя, проявив злісну непокору співробітникам міліції при виконанні ними службових обов’язків, на зауваження не реагував, висловлювався нецензурною лайкою, за що передбачена відповідальність за ст. 185 КУпАП.
До суду у встановлені законом строки порушник не з’явився, пояснення та заперечення на протокол суду не надав.
Дослідивши матеріали справи, а саме протокол про адміністративне правопорушення АА № 070293, протоколом адміністративного затримання рапортами працівників міліції, довідкою «АРМОР», письмовими поясненнями порушника, а також надані докази у сукупності, суд дійшов висновку, що своїми діями гр. ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ч. 185 КпАП України.
У разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений ч. 1 ст. 307 КУпАП /не пізніше як через 15 днів з дня вручення постанови/, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до ВДВС за місцем проживання порушника, роботи або за місцем знаходження його майна в порядку, встановленому законом. У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу.
У разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення з порушника підлягає стягненню судовий збір в доход держави в сумі 275,60 грн.
Керуючись ст. 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя -
п о с т а н о в и в:
Накласти на ОСОБА_1 штраф на користь держави в сумі 136 (сто тридцять шість) грн. 00 коп.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в доход держави в сумі 275,60 грн.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Запорізької області протягом 10 днів.
Суддя: Махіборода Н. О.
- Номер: 3/334/1229/16
- Опис: 185
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 334/4659/16-п
- Суд: Ленінський районний суд м. Запоріжжя
- Суддя: Махіборода Н.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.07.2016
- Дата етапу: 26.09.2016