Судове рішення #59092
2/148

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ    

ухвала

"01" серпня 2006 р.                                                                      Справа  № 2/148


За позовом   виробничо-комерційного сільськогосподарського підприємства ТзОВ „Дружба”, с. Сюрте Ужгородського району

До відповідача товариства з обмеженою відповідальністю „Тено”, м. Ужгород  

Про примусове виконання умов мирової угоди від 18.07.2003р.


Суддя О.Ф. Ремецькі


Представники сторін:

від позивача – Яночко Ш.Я. –директор ТОВ

від відповідача – не з’явився


СУТЬ СПОРУ: виробничо-комерційним сільськогосподарським підприємством ТзОВ „Дружба”, с. Сюрте Ужгородського району заявлено позов до товариства з обмеженою відповідальністю „Тено”, м. Ужгород  про примусове виконання умов мирової угоди від 18.07.2003р.


Представник позивача просить задоволити позовні вимоги в повному обсязі та вказує на ухилення відповідача по обов’язку щодо належного виконання умов мирової угоди, затвердженої ухвалою господарського суду області від 18.07.2003р. по справі №1/56. Посилається також на те, що відповідач на сьогоднішній день частково вимоги позивача виконав, однак, належного розрахунку стану виконання зобов’язань відповідачем суду не надав.

Відповідач вимоги ухвали суду від 14.07.2006р. не виконав, витребуваних судом матеріалів не подав, свого уповноваженого представника на засідання суду не направив.

За таких обставин, з метою забезпечення повного, всебічного та об’єктивного вирішення спору та надання відповідачу можливості виконати вимоги ухвали суду від 14.07.2006р., суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи на інший термін.


Керуючись ст.ст. 22, 33, 34, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України (далі –ГПК України),

СУД УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласти та призначити на "16" серпня 2006 р. о 12:00 в кабінеті №501.

2. Зобов’язати відповідача до дня розгляду справи надати суду письмове пояснення по суті спору з доказами в його обґрунтування, контррозрахунок суми належної до сплати та копію довідки статистики про включення до ЄДРПОУ, одночасно попередивши про те, що у противному разі справу буде розглянуто в порядку статті 75 ГПК України за наявними в ній матеріалами із застосуванням штрафних санкцій, передбачених п.5 статті 83 ГПК України.

3. Явку уповноважених представників сторін в засідання суду визнати обов’язковою.


                Суддя                                                                   О.Ф. Ремецькі

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація