Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #59096061

пр. № 2/759/1092/16

ун. № 759/17462/15-ц


У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 січня 2016 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Кривов'яз А.П. розглянувши заяву позивача ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя, суд,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 та просила суд постановити рішення, яким поділити автомобіль «Honda accord».

Також при поданні позовної заяви, позивачем було подано заяву про забезпечення позовних вимог, в якій позивач просить накласти арешт на майно відповідача ОСОБА_2, а саме легковий автомобіль марки «Honda accord» 2006 року випуску, чорного кольору, державний номерний знак НОМЕР_1, зареєстрований на ім.»я ОСОБА_2.

Вивчивши матеріали позовної заяви та додані до неї документи, суд приходить до наступного.

Відповідно до ст. 151 ЦПК України суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може вжити передбачені цим Кодексом заходи забезпечення позову.

Згідно ч. 3 ст. 151 ЦПК України, забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.

Вирішуючи питання про забезпечення позову, суд, у відповідності до пункту 4 Постанови Пленуму Верховного Суду України №9 «Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову» від 22.12.2006 р., враховує докази, надані позивачем на підтвердження своїх позовних вимог, пересвідчившись в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання або утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову, з'ясувавши обсяг позовних вимог, а також відповідність і співмірність способу забезпечення позову, який просить застосувати позивач, позовним вимогам, в порядку забезпечення заявленого позову, суд вважає доцільним зазначити наступне.

Щодо заявлених вимог про забезпечення позову шляхом накладення арешту на легковий автомобіль марки «Honda accord» 2006 року випуску, чорного кольору, державний номерний знак НОМЕР_1, зареєстрований на ім.»я ОСОБА_2. суд визнає заяву обґрунтованою і такою, що підлягає задоволенню

Керуючись ст.ст. 151-153, 209, 210 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву задовольнити.

Накласти арешт на легковий автомобіль марки «Honda accord» 2006 року випуску, чорного кольору, державний номерний знак НОМЕР_1, зареєстрований на ім.»я ОСОБА_2.

Копію ухвали направити до Управління патрульної поліції в м.Києві Департаменту патрульної поліції - для виконання.

Ухвала підлягає негайному виконанню.

Ухвалу може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва через районний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя:





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація