Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #59294311

Справа №766/8682/16-ц

н/п 2/766/4387/16


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22.09.2016

Суддя Херсонського міського суду Херсонської області Ігнатенко О.Й. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 до херсонської міської ради про визнання права власності, -

В С Т А Н О В И Л А:

Позивачі звернулися до суду уз вказаною позовною заявою в якій просили визнати за ОСОБА_1 право власності на ? частину та за ОСОБА_2 право власності на ? частину квартири № 188 по вул. Івана Богуна (Ілліча) №93 у м. Херсоні.

Зазначена заява підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України. Зокрема, відповідно до вимог зазначеної статті, позовна заява повинна містити: ціну позову щодо вимог майнового характеру.

Також, згідно з ч. 5 ст. 119 ЦПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору. Відповідно до Закону України «Про судовий збір» від 08.07.2011 року, який набрав законної сили 01.11.2011 року, судовий збір справляється за подання до суду позовної заяви. Згідно зі ст. 4 цього Закону ставка судового збору за подання до суду позовної заяви майнового характеру встановлюється у розмірі 1 відсоток ціни позову, але не менше 0,4 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 5 розмірів мінімальної заробітної плати.

В даному випадку позивачами визначена ціна позову в сумі 55 000 грн. та сплачено судовий збір у розмірі 551,20 грн., що вочевидь не відповідає дійсній вартості на момент подання позову до суду, а тому позивачам необхідно надати доказ про сплату судового збору виходячи з визначеної дійсної ціни позову (ціною позову в даному випадку є вартість спірної квартири) або сплатити судовий збір в належному розмірі.

У зв'язку з цим, є доцільним надати позивачам строк для усунення вказаних недоліків.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 119, 121 ЦПК України, -

У Х В А Л И Л А:

Позовну заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 до херсонської міської ради про визнання права власності – залишити без руху.

Надати позивачам строк для усунення вказаних недоліків.

Одночасно роз?яснити, що у випадку невиконання вимог суду про усунення недоліків, позовна заява відповідно до вимог ч. 2 ст. 121 ЦПК України буде вважатися неподаною та повернута позивачу. Крім цього роз’яснити, що відповідно до ч. 1 ст. 121 ЦПК України строк для усунення недоліків не може перевищувати п’яти днів з дня отримання позивачем ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає.


СуддяОСОБА_3





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація