Судове рішення #595141
ПОСТАНОВА

ПОСТАНОВА                                           Справа   3-71 /  0 7

03 січня 2007 року                                             Суддя   Царичанського  районного   суду

Дніпропетровської області Ритов В.І., розглянувши   матеріали про притягнен­ня до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року на­родження, уродженця М.Дніпропетровськ, громадянина України, не працюючого, мешканця АДРЕСА_1

за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення

ВСТАНОВИВ:

02 січня 2007 року, близько 10 год. 00 хв., по вулиці Робочій в смт.Царичанка Дніпропетровської області гр-н ОСОБА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, висловлювався нецензурною лайкою в адресу сторонніх громадян, на неодноразові зауваження припинити свої хуліганські дії, не реагував.

На протязі календарного року піддавався адміністративному стягненню за вчинення адмінправопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП, а саме 20.12.2006 року.

Своїми діями ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП.

ОСОБА_1 свою вину в скоєному правопорушенні визнав.

Приймаючи до уваги обставини справи, дані про особу правопорушника, те, що на протязі календарного року він піддавався адміністративному стягненню за вчинення адмінправопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП, а саме 20.12.2006 року, на нього повинно бути накладено стягнення у виді адміністративного арешту.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 23,32,221, 282-284  КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності, передбаченої ст.173 КУпАП та накласти на нього стягнення у виді адміністративного арешту на строк 10 діб, починаючи з 10 год. 30 хв. 03 січня 2007 року.

Постанова остаточна і оскарженню не підлягає .

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація