Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #59562913

Справа № 299/1071/16-ц

Провадження № 22-ц/777/2345/16


У Х В А Л А

про призначення справи до розгляду в апеляційному суді


17 жовтня 2016 року м. Ужгород

Колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Закарпатської області в складі:

Судді-доповідача: ОСОБА_1

суддів: Бондаренка Ю.О., Собослоя Г.Г.

заслухавши суддю-доповідача про проведення підготовки до апеляційного розгляду справи за апеляційною скаргою представника ОСОБА_2 в інтересах позивача ОСОБА_3 на рішення Виноградівського районного суду від 06 липня 2016 року по справі за позовом ОСОБА_3 до Закарпатської обласної дирекції ПАТ «ОСОБА_4 Аваль», ПАТ «ОСОБА_4 Аваль», приватний нотаріус Виноградівського районного нотаріального округу ОСОБА_5, про визнання кредитного договору припиненим, визнання договору іпотеки припиненим та зобов’язання вчинити певні дії, -

В С Т А Н О В И Л А :

При підготовці до апеляційного розгляду справи суддею-доповідачем проведені підготовчі дії відповідно до статті 301 ЦПК України, зокрема: з’ясовано питання про склад осіб, які беруть участь у справі; визначено характер спірних правовідносин та закон, який їх регулює; з’ясовано обставини, на які посилаються сторони та інші особи, які беруть участь у справі, як на підставу своїх вимог і заперечень; з’ясовано, які обставини визнаються чи заперечуються сторонами та іншими особами; вчинено інші дії, пов’язані із забезпеченням апеляційного розгляду справи.

Враховуючи викладене та керуючись статтею 301, 302 ЦПК України:

У Х В А Л И Л А :

Підготовчі дії по справі закінчити.

Призначити справу до розгляду на 10:00 годин 10 листопада 2016 року у відкритому судовому засіданні, в приміщенні Апеляційного суду Закарпатської області за адресою: м. Ужгород, вул. О. Довженка, 7.

Повідомити про час та місце судового засідання сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.

Суддя-доповідач:

Судді:




  • Номер: 22-ц/777/168/17
  • Опис: про визнання договору іпотеки припиненим та зобов’язання вчинити певні дії
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 299/1071/16-ц
  • Суд: Апеляційний суд Закарпатської області
  • Суддя: Куцин М.М.
  • Результати справи: в позові відмовлено; Постановлено ухвалу про відхилення апеляційної скарги і залишення без зміни рішення суду першої інстанції
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.08.2016
  • Дата етапу: 30.01.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація