Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #59575228

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа №766/10122/16-п

Пров. №3/766/3996/16

16.09.2016 року суддя Херсонського міського суду Херсонської області Зубов О.С., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, передбаченого ч.ч.1,2 ст.187 КУпАП, відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого, ідентифікаційний код не встановлений, зареєстрованого та проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2,

встановив:

Відповідно до протоколів про адміністративне правопорушення ОСОБА_1, вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.ч.1,2 ст.187 КУпАП.

Відповідно до ч.2 ст.268 КпАП України при розгляді справ про адміністративні правопорушення, передбачених ч.ч.1,2 ст.187 КпАП України, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, є обов'язковою.

У випадку ухилення його від явки по повістці ця особа піддається приводу органами внутрішніх справ.

Керуючись ст.268 КпАП України,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 піддати приводу до Херсонського міського суду м.Херсона (вул.Маяковського,6/29 каб.703) 27.09.2016 року о 10 годині.

Дану постанову направити до Херсонського міського управління Головного управління Національної поліції України в Херсонській області, для виконання.

При неможливості виконання привода внаслідок відсутності правопорушника за місцем проживання й відомостей про його місце знаходження, зобов’язати органи поліції відібрати пояснення в сусідів або осіб, які мешкають по зазначеному адресу, про причини відсутності за місцем проживання й місце знаходження особи, що підлягає приводу й представити ці пояснення в судове засідання зазначеного числа.

Постанова оскарженню не підлягає.



СуддяОСОБА_2




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація