Судове рішення #59671521

Справа №: 1118/2130/12


ПОСТАНОВА

Іменем України

"29" лютого 2012 р. Суддя Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області Попович С.М., розглянувши матеріали, які надійшли від Олександрійського РВ УМВС України в Кіровоградській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, за ч. 2 ст. 187 КУпАП,


В С Т А Н О В И В:


11.02.2012 року гр.. ОСОБА_1, знаходячись під адміністративним наглядом згідно постанови Полтавського районного суду від 10.11.2011 року, не з’явився до Олександрійського РВ УМВС для відмітки, що призвело до порушення правил нагляду.

В судовому засіданні ОСОБА_1 визнав себе винним в скоєнні правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 187 КУпАП, його вина підтверджується також матеріалами справи – протоколами про адміністративне правопорушення від 22.02.2012 року, постановою від 10.11.2011 року про встановлення адміністративного нагляду, ксерокопією підписки ОСОБА_1 про роз’яснення обмежень адміністративного нагляду.

Вислухавши ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи, вважаю, що вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення доведена і його необхідно притягнути до адміністративної відповідальності у виді штрафу.

Враховуючи особу правопорушника, керуючись ч. 2 ст. 187, ст.ст. 283, 284 КУпАП,


П О С Т А Н О В И В:


ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 60 (шістдесят) грн.

Постанова може бути оскаржена в Апеляційний суд Кіровоградської області на протязі 10 днів.

Постанова може бути пред’явлена до виконання протягом трьох місяців.


Суддя С.М. Попович






Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація