Судове рішення #5972666

 

 

                           ПОСТАНОВА                                     КОПІЯ                                      

                                                              ІМЕНЕМ УКРАЇНИ                    Справа №3-4108/09

            12 червня 2009 року                                       місто Одеса

Суддя Суворовського районного суду міста Одеси Шкорупеєв Д. А., розглянувши матеріали справи, які надійшли з Хаджибеївського РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області, про притягнення до адміністративної відповідальності,

ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, зареєстрованого за адресою:  сел. Дзержинського, 13 та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1

за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 173-2  КУпАП, —

           ВСТАНОВИВ:

            11 червня 2009 року приблизно о 02 год. 00 хв. гр. ОСОБА_1, за місцем проживання у АДРЕСА_1, перебуваючи  стані алкогольного сп’яніння, вчинив насильство в сім”ї, нецензурно висловлювався в адресу дружини, погрожував фізичною розправою.

            ОСОБА_1 в судовому засіданні вину визнав в повному обсязі.

            Вина у вчиненні правопорушення підтверджується також протоколом про адміністративне правопорушення та  матеріалами,  доданими до нього, з яких вбачається, що ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності притягується не вперше, що підтверджується АІПС „Каскад”.

            Своїми діями громадянин    ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення,  передбачене ч. 2 ст. 173-2  КУпАП.

            Враховуючи особу правопорушника, який не вперше притягується за адміністративне правопорушення, має судимість, суд  вважає застосування покарання у вигляді штрафу недостатнім та необхідним  застосування адміністративного стягненню  у виді   -  адміністративного  арешту.

           Перешкод, встановлених ч. 2 ст. 32 КпАП України, судом не встановлено.

           На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 32,  ч. 2 ст. 173-2, 221, 249, 284   КпАП,України ,—

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1, визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 2ст. 173-2  КУпАП, та накласти  адміністративне стягнення у виді 5 діб адміністративного арешту.

На постанову протягом десяти діб може бути подано апеляційну скаргу до апеляційного суду Одеської області через Суворовський районний суд м. Одеси.

Суддя(підпис)

Згідно з оригіналом

Суддя

Секретар

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація