Судове рішення #59745818

Справа №22-ц/2190/2689/2012

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


У Х В А Л А

про залишення апеляційної скарги без руху


03 серпня 2012 року м. Херсон


Суддя судової палати в цивільних справах апеляційного суду Херсонської області Вадзінський П.О., розглянувши матеріали цивільної справи за скаргою публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" на бездіяльність старшого державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного управління юстиції Херсонської області ОСОБА_1, заінтересовані особи ОСОБА_2, ОСОБА_3,


В С Т А Н О В И В :


26.06.2012 Скадовський районний суд Херсонської області ухвалив у зазначеній справі судове рішення, на яке ОСОБА_4, яка діє в інтересах віддлу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Херсонській області, на підставі довіреністі, подала 20 липня 2012 року апеляційну скаргу, питання про поновлення строку на апеляційне оскарження судового рішення не порушувалось.

Подана апеляційна скарга підлягає залишенню без руху з наступних підстав.

Відповідно до ст. 294 ЦПК України апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п?яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п?яти днів з дня отримання копії ухвали.

Згідно з ч.3 ст.297 ЦПК України якщо апеляційна скарга подана після закінчення строків, установлених ст.294 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, апеляційна скарга залишається без руху.

Керуючись ч.3 ст.297 ЦПК України,


У Х В А Л И В :


Апеляційну скаргу, яку подала ОСОБА_4, яка діє в інтересах віддлу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Херсонській області, на підставі довіреністі, на ухвалу Скадовський районний суд Херсонської області від 26.06.2012, залишити без руху.

Заявникові роз'яснити право на звернення до апеляційного суду протягом тридцяти днів з моменту отримання даної ухвали із заявою про поновлення строку на апеляційне оскарження судового рішення з наведенням поважних підстав для такого поновлення.

Якщо заяву не буде подано заявником в зазначений строк або вказані ним підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, у відкритті апеляційного провадження буде відмовлено.

Ухвала оскарженню не підлягає.



Суддя апеляційного суду

Херсонської області ОСОБА_5


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація