- Правопорушник: Литвин Володимир Іванович
- яка притягається до адмін. відповідальності: Литвин Володимир Іванович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 531/1481/16-п Номер провадження 33/786/353/16 Доповідач ап. інст. Рябішин А. О.
Категорія: підсудність
ПОСТАНОВА ПО СПРАВІ ПРО АДМІНПРАВОПОРУШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31 жовтня 2016 року м. Полтава
Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Полтавської області Рябішин А.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Полтава подання Карлівського районного суду Полтавської області про направлення до іншого суду справи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_2 за ч. 1 ст. 163-4 КУпАП ,-
В С Т А Н О В И В :
До Апеляційного суду Полтавської області надійшло вище згадуване подання, яке обґрунтовується тим, що на даний час утворити склад суду для розгляду зазначеної справи про адмінправопорушення неможливо, оскільки відповідно до Постанови Верховної Ради України № 1515-VІІІ від 08.09.2016 року суддя Жмурко П.Я. звільнений з посади, а у судді ОСОБА_3. 28.12.2015 закінчилися повноваження судді, призначеного вперше. При цьому , штатна чисельність суддів Карлівського районного суду Полтавської області становить 3, а відтак в суді відсутні судді , повноважні на здійснення правосуддя.
Тому автоматизованою системою розподілу судових справ між суддями призначення не відбулося через відсутність необхідної кількості суддів.
Перевіривши матеріали справи та подання приходжу до висновків, що воно підлягає задоволенню з таких підстав.
Питання передання справи про адмінправоапорушення до іншого суду не врегульовано нормами КУпАП.
Разом з тим, з метою дотримання положень ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, якою кожному гарантується право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом та відповідно до вимог частини 3 статті 7 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», якою передбачено, що судова система перш за все забезпечує доступність правосуддя для кожної особи відповідно до Конституції та в порядку, встановленому законами України, вважаю, необхідним задовольнити подання Карлівського районного суду Полтавської області та матеріали справи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_2 за ч. 1 ст. 163-4 КУпАП необхідно передати для розгляду по сутідо іншого, найбільш територіально наближеного суду в якому можливо утворити склад суду, яким є Полтавський районний суд Полтавської області.
З огляду на наведене та керуючись положеннями ст. ст.8, 55 Конституції України, ст.6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, ст.7 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», ст.276 КпАП України,, -
ПОСТАНОВИВ :
Подання задовольнити;
Направити матеріали справи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_2 за ч. 1 ст. 163-4 КУпАП з Карлівського районного суду Полтавської області до Полтавського районного суду Полтавської області - для розгляду по суті.
Постанова судді апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною й оскарженню не підлягає.
Суддя Апеляційного суду
Полтавської області А.О. Рябішин
- Номер: 3/531/459/16
- Опис: Порушив порядок утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 531/1481/16-п
- Суд: Карлівський районний суд Полтавської області
- Суддя: Рябішин А.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 25.10.2016
- Дата етапу: 25.10.2016
- Номер: 3/545/555/16
- Опис: 20.10.2016 р. встановлено факт порушення порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 531/1481/16-п
- Суд: Полтавський районний суд Полтавської області
- Суддя: Рябішин А.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.11.2016
- Дата етапу: 29.11.2016